Oheň a krev: Historie targaryenských králů v Západozemí I.

Oheň a krev: Historie targaryenských králů v Západozemí I. - George R.R. Martin | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
George R.R. Martin
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Oheň a krev: Historie targaryenských králů v Západozemí I..pdf


Chcete si knihu přečíst?Oheň a krev: Historie targaryenských králů v Západozemí I. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor George R.R. Martin. Číst Oheň a krev: Historie targaryenských králů v Západozemí I. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Staletí před událostmi líčenými ve Hře o trůny se rod Targaryenů – ti jediní z dračích pánů, kteří unikli Zkáze Valyrie – usídlil na Dračím kameni. Příběh Ohně a krve začíná u legendárního Aegona Dobyvatele, stvořitele Železného trůnu, a pokračuje přes generace Targaryenů bojujících o tento neblaze proslulý symbol, až po občanskou válku, která jejich dynastii téměř zničila. Co se doopravdy dělo během Tance draků? Proč bylo tak smrtelně nebezpečné vypravit se do Valyrie po Zkáze? Odkud pocházejí dračí vejce, která dostala Daenerys? To je jen několik z mnoha otázek, na něž najdete odpověď v kronice psané učeným mistrem Citadely a doprovázené desítkami ilustrací Douga Wheatleyho. Do tohoto příběhu jsme mohli letmo nahlédnout už v knihách, jako byl Svět ledu a ohně, ale teprve nyní se před námi spletitá historie Targaryenů odhaluje do posledního detailu. Oheň a krev, úvodní svazek dvoudílných dějin rodu Targaryenů, představuje ty nejvyhrocenější podoby hry o trůny a nabízí zcela nový pohled na bouřlivou, často krvavou a vždy fascinující historii Západozemí.


... targaryenských králů v Západozemí I ... Oheň a krev (Fire & Blood) ... . Staletí před událostmi líčenými ve Hře o trůny se rod Targaryenů ... Oheň a krev, úvodní svazek ... A protože jsem v rámci beta čtení hledala nějaké informace, pustila jsem se nejprve do čtení historie targaryenských králů. Nejprve jsem jen nesměla nakoukla, pak se ... Oheň a krev: Historie targaryenských králů v Západozemí I. George R.R. Martin Nakladatel ... Oheň ... Oheň a krev - George R.R. Martin | KOSMAS.cz - vaše ... ... . George R.R. Martin Nakladatel ... Oheň a krev Historie targaryenských králů v Západozemí I. Čtenářské recenze ... První část z připravované historie tohoto rodu, který vládl v Západozemí 300 let, začíná Aegonem Dobyvatelem a jeho sestrami a po přečtení ... Oheň a krev: Historie targaryenských králů v Západozemí I. George R.R. Martin Nakladatel: Argo 2019 Obdivuji Martina, že se pouští do dalšího velkého projektu Historie ta...SOUVISEJÍCÍ KNIHY