Zlatokopky

Zlatokopky - Tasmina Perry | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tasmina Perry
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlatokopky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zlatokopky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tasmina Perry. Číst Zlatokopky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poté co se miliardář Adam Gold přestěhuje do Londýna, chce ho každá sebevědomá žena dostat do postele – a do chomoutu.Na scéně je Karin, nejatraktivnější příslušnice londýnské smetánky, a Adam by se mohl stát jejím nejcennějším módním doplňkem. Pak je tu Molly, stárnoucí supermodelka osmdesátých let, jejíž jedinou touhou je dostat se zpátky do nejvyšších pater, kam patří. Summer, Mollyina krásná mladá dcera, poháněná snahou vymanit ze stínu své panovačné matky, a konečně Erin, Adamova osobní asistentka, chytrá a romantická, která chce jednou provždy skoncovat se svým usedlým venkovským životem.Londýn, Monte Carlo, italské jezero Como, švýcarský Svatý Mořic nebo ostrov St. Barts v Karibiku, to jsou místa, kam nás zavede román Zlatokopky. Opojná cesta do života těch super bohatých, která čtenáře vtáhne do světa horkých vášní, bezohledné ctižádosti a bolestné zrady.


...JSME ZLATOKOPKU Danverse. Loading... Unsubscribe from Danverse? ... Zlatokopky (2019) - tv-archiv.sk ... ... TOP 10 NEJLEPŠÍCH PRANKŮ NA ZLATOKOPKY - Duration: 10:08. Pranksters 1,665,205 views. 10:08. Zlatokopky měli slušný rozjezd a skvěle jsem se bavil. Pak přišla ve filmu krize a po chvíli jsem se začal nudit. Holky sice měli nové nápady jak vydělat, ale bylo to pořád to samé dokola, že nebylo těžké odhadnout jak to celé dopadne. Škoda. Možná by pomohlo být to alespoň o dvacet minut kra ... Zlatokopky z Bohnic - celá verze (Pretty Girls PARODIE) by ... ... . Škoda. Možná by pomohlo být to alespoň o dvacet minut kratší a bez J. Lopez. Translation of 'Zlatokopky' by Rytmus from Slovak to English. *omutrovaná - even native slovak speakers don't know meaning of this adjective, but...SOUVISEJÍCÍ KNIHY