Atlas patofyziologie

Atlas patofyziologie - Florian Lang, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Florian Lang,
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Atlas patofyziologie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Atlas patofyziologie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Florian Lang,. Číst Atlas patofyziologie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Patofyziologie představuje jeden ze základních a nejdůležitějších studijních předmětů v preklinickém studiu medicíny. Seznamuje principiálně s patogenezí všech onemocnění, tím se stává základem klinických znalostí nejen studenta, ale každého lékaře. S vývojem poznání a pokrokem lékařské vědy se patofyziologické znalosti mění, a proto jsou neustále předmětem zájmu a stálého postgraduálního studia lékařů všech oborů. Informace ocení ale i studenti veterinárního lékařství, biologové... Kniha je svým pojetím a zpracováním ojedinělá, neboť patofyziologické pochody jsou vysvětleny pomocí kreseb a schémat a textová část je vždy propojena s obrazem.


...tofyziologie Patofyziologie představuje jeden ze základních a nejdůležitějších studijních předmětů v preklinickém studiu medicíny ... Atlas patofyziologie - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Seznamuje principiálně s patogenezí všech... Atlas fyziologie a patofyziologie je ve výstavbě. Prosíme o strpení. Regulace. Vysvětlit základní pojmy teorie systémů, obecné principy regulačních obvodů a jejich aplikaci na fyziologické regulace. Představit lidský organismus jako homeostatický systém regulující homeostázu vnitřního prostředí a homeostázu ... Atlas fyziologi ... Kniha: Atlas patofyziologie člověka (Stefan Silbernagl a ... ... . Představit lidský organismus jako homeostatický systém regulující homeostázu vnitřního prostředí a homeostázu ... Atlas fyziologie člověka Překlad mimořádně úspěšné knihy jak vzahraničí, tak vtuzemsku! V pořadí již 49. vydání ve světě - 4. vydání u nás! Nepostradatelná publikace pro studenty... Color Atlas of Pa...SOUVISEJÍCÍ KNIHY