Fotbaláci. Záhada sedmi gólů do vlastní branky

Fotbaláci. Záhada sedmi gólů do vlastní branky - Roberto Santiago | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Roberto Santiago
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Fotbaláci. Záhada sedmi gólů do vlastní branky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Fotbaláci. Záhada sedmi gólů do vlastní branky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Roberto Santiago. Číst Fotbaláci. Záhada sedmi gólů do vlastní branky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dát gól do vlastní brány může znamenat víc, než se na první pohled zdá. Fotbaláci nemůžou uvěřit svému štěstí. Konečně budou hrát na opravdovém mezinárodním turnaji! Proti nejlepším žákovským týmům z celého světa. Najednou ale stojí před záhadou, s jakou se ještě nesetkali. Je možné vyhrát fotbalový zápas, i když nedáte jediný gól? A dva zápasy? Nebo dokonce celý turnaj? Tady něco nehraje. Záhada sedmi gólů do vlastní branky je druhá ze série fotbalových detektivek. Třetí díl Záhada fantoma v bráně připravujeme na podzim 2019.


...te Fotbaláci. Záhada sedmi gólů do vlastní branky od Roberto Santiago? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Fotbaláci 2 - Záhada sedmi gólů do vlastní branky ... ... . 33 prodejen po celé ČR Záhada sedmi gólů do vlastní branky je druhá ze série fotbalových detektivek. Třetí díl Záhada fantoma v bráně připravujeme na podzim 2019. Fotbaláci musí vyřešit druhý případ ze série fotbalových detektivek, jejíž první kniha s názvem Záhada usínajících rozhodčích vyšla na podzim 2018. Nebo dokonce celý turnaj? Tady něco nehraje. Fotbaláci musí vyřešit druhý případ ze série fotbalových detektivek, jejíž prvn ... Specifikace Fotbaláci 2 - Záhada sedmi gólů do vlastní ... ... . Nebo dokonce celý turnaj? Tady něco nehraje. Fotbaláci musí vyřešit druhý případ ze série fotbalových detektivek, jejíž první kniha s názvem Záhada usínajících rozhodčích vyšla na podzim 2018. Pro čtenáře od devíti let. ... Kniha Záhada sedmi gólů do vlastní branky je v. Přečtených: 6x: Fotbaláci jsou vtipná, poutavě...SOUVISEJÍCÍ KNIHY