Manažerská etika v otázkách a odpovědích

Manažerská etika v otázkách a odpovědích - Zdenek Dytrt | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Zdenek Dytrt
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Manažerská etika v otázkách a odpovědích.pdf


Chcete si knihu přečíst?Manažerská etika v otázkách a odpovědích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdenek Dytrt. Číst Manažerská etika v otázkách a odpovědích Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha zkoumá na relevantním vzorku respondentů povědomí o významu manažerské etiky a zájem aplikovat etiku do manažerské praxe. Přináší důležité poznatky o stavu etiky v managementu, autoři podávají k jednotlivým otázkám vysvětlení jak z hlediska teorie, tak i z pohledu praktického uplatnění. Kniha je přínosem jak pro budoucí ekonomy, tak i pro praktikující manažery, které inspiruje ke zkvalitnění řídících činností.


...a Manažerská etika v otázkách a odpovědích zkoumá na relevantním vzorku respondentů povědomí o významu manažerské etiky a zájem aplikovat etiku do manažerské praxe ... Organizačné správanie a etika - EuroEkonóm.sk ... . Publikace přináší důležité poznatky o stavu etiky v managementu, autoři podávají k jednotlivým otázkám vysvětlení jak z hlediska teorie, tak i ... Kniha Manažerská etika v otázkách a odpovědích zkoumá na relevantním vzorku respondentů povědomí o významu manažerské etiky a zájem aplikovat etiku do manažerské praxe. Publikace přináší důležité poznatky o stavu etiky v managementu, autoři podávají k jednotlivým otázkám vysvětlení jak z hlediska teorie, tak z ... Manažerská eti ... Manažerská etika v otázkách a odpovědích | Albatrosmedia.cz ... . Publikace přináší důležité poznatky o stavu etiky v managementu, autoři podávají k jednotlivým otázkám vysvětlení jak z hlediska teorie, tak z ... Manažerská etika v otázkách a odpovědích Za faktory, které stimulují konzumní myšlení, lze považovat: formálnost - etika v managementu a podnikání je soustředěna...SOUVISEJÍCÍ KNIHY