Věci mezi nebem a zemí? Všude kolem nás!

Věci mezi nebem a zemí? Všude kolem nás! - Luděk Frkal | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Luděk Frkal
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Věci mezi nebem a zemí? Všude kolem nás!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Věci mezi nebem a zemí? Všude kolem nás! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Luděk Frkal. Číst Věci mezi nebem a zemí? Všude kolem nás! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nevíme, zda je vesmír ve své stávající podobě dílem náhodně či uměle nastavených fyzikálních konstant. Zda je inteligence vedlejším či zákonitým produktem vývoje vesmírné hmoty. A už vůbec neumíme vysvětlit, proč jsme tady v tuto chvíli právě my osobně a ne někdo úplně jiný místo nás. A jestli vůbec něco jako naše individuální já opravdu existuje. Zapomínáme ale na to, že informace a její vrcholný projev - inteligence - jsou stejně významnými fyzikálními veličinami jako všechny ostatní, na nichž je založeno fungování vesmíru. Nic na tom nemění fakt, že inteligenci zatím známe v jediném - pozemském - vydání. Těžko si totiž dovedeme představit, čím se zabývají bytosti o miliony let vyspělejší, než jsme my. Jak spolu komunikují. Nejspíš ale půjde o principiálně jiné a mnohem efektivnější způsoby existence, než jaké známe my. V takovém případě se jimi může hemžit celý vesmír včetně Sluneční soustavy, aniž bychom o nich cokoliv tušili.


...ka kolem nás - Martin Setox . Předkládaná publikace si klade za cíl seznámit veřejnost, zajímající se o věci "mezi nebem a zemí" s tvrzenými, podstatami a domněnkami ke kterým autor dospěl se svými spolupracovníky desetiletým experimentováním a studiem příslušné literatury ... Mezi nebem a zemí — Česká televize ... . Věci mezi nebem a zemí? Všude kolem nás! Autor: Frkal, Luděk Nakladatel: Luděk Frkal EAN: 9788026010050 ISBN: 978-80-260-1005- Popis: 1× kniha, brožovaná, 120 stran, česky Rozměry: 14,6 × 20,7 cm Rok vydání: 2011 (1. vydání) Kniha: Věci mezi nebem a zemí? Všude kolem nás! Autor: Luděk Frkal. Autor, který přispívá do populárně vědeckých časopisů, se ve své práci věnuje různým tématům - jako např. směřování času, zrození vesmíru, vznik života na zemi, energie ... Věci mezi neb ... Veci mezi nebem a zemi vsude kolem nas | Sleviste.cz ... . vydání) Kniha: Věci mezi nebem a zemí? Všude kolem nás! Autor: Luděk Frkal. Autor, který přispívá do populárně vědeckých časopisů, se ve své práci věnuje různým tématům - jako např. směřování času, zrození vesmíru, vznik života na zemi, energie ... Věci mezi nebem a zemí? Všude kolem nás! Luděk Frkal; Luděk Frkal . 4...SOUVISEJÍCÍ KNIHY