Houbaříme od jara do zimy

Houbaříme od jara do zimy - Radomír Socha | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Radomír Socha
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Houbaříme od jara do zimy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Houbaříme od jara do zimy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radomír Socha. Číst Houbaříme od jara do zimy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha zahrnuje hlavně ty rostoucí druhy hub, které by se měli nováčci v houbaření naučit dobře znát a tak bezpečně rozlišit chutné jedlé houby od jejich jedovatých dvojníků. Druhy hub jsou v knize seřazeny podle doby jejich růstu, takže se houbaři seznámí s následností jejich výskytu od jara do zimy – jakýmsi „houbařským kalendářem“. Začínající houbaři mladší generace si v interaktivní části na konci knihy navíc procvičí i své znalosti získané její četbou.


...e Houbaříme od jara do zimy od Radomír Socha? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Houbaříme od jara do zimy - Knihkupectví Luxor ... . 33 prodejen po celé ČR Houbaříme od jara do zimy - Radomír Socha . Kniha zahrnuje hlavně ty rostoucí druhy hub, které by se měli nováčci v houbaření naučit dobře znát a tak bezpečně rozlišit chutné jedlé houby od jejich jedovatých dvojníků. Druhy hub jsou v knize seřazeny podle doby jejich růstu, takže se houbaři seznámí s následností ... Objednávejte knihu Houbaříme od jara do zimy v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny ... Knihkupectví Comenius ... ... Objednávejte knihu Houbaříme od jara do zimy v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Houbaříme od jara do zimy Autor: Socha, Radomír Nakladatel: Brázda EAN: 9788020904287 ISBN: 978-80-209-0428-7 Po...SOUVISEJÍCÍ KNIHY