Míče, míčky a hry s nimi

Míče, míčky a hry s nimi - Blanka Borová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Blanka Borová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Míče, míčky a hry s nimi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Míče, míčky a hry s nimi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Blanka Borová. Číst Míče, míčky a hry s nimi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Hry s míči rozvíjejí obratnost a pohybové schopnosti. Soubor her a cvičení obsahuje řadu námětů pro hry s míči různých velikostí, pomocí nichž se zábavnou formou procvičuje házení, koulení, kopání, odrážení pomocí pálky a hole. To vše slouží k nácviku potřebných základních pohybových dovedností a jako průprava pro míčové sporty. U některých námětů jsou uvedeny varianty přizpůsobené pro jednotlivce, pro dvojici a pro skupinu. Příručka poskytuje i stručné informace o nejběžnějších míčových hrách, jako je například kopaná, házená, vybíjená, florbal. Je určena především učitelkám mateřských škol a vyučujícím prvního stupně škol základních, ale i vychovatelkám ve školních družinách, vedoucím zájmových kroužků, trenérům sportovních oddílů a také rodičům.


...her pro děti ve věku od 4 do 9 let Hry s míči rozvíjejí obratnost a pohybové schopnosti ... PDF Cvičení a hry s míčem - Mensa ... . Soubor her a cvičení obsahuje řadu námětů pro hry s míči různých velikostí, pomocí nichž se zábavnou formou procvičuje házení, koulení, kopání, odrážení pomocí pálky a hole. To vše slouží k nácviku potřebných základních pohybových dovedností a jako průprava ... Míče, míčky a hry s nimi: Soubor her pro děti ve věku od 4 do 9 let Hry s míči rozvíjejí obratnost a pohybové schopnosti. Soubor her a cvičení obsahuje řadu námětů pro hry s míči různých velikostí, pomoc ... Míče, míčky a hry s nimi: Soubor her pro děti ve věku od 4 ... ... . Soubor her a cvičení obsahuje řadu námětů pro hry s míči různých velikostí, pomocí nichž se zábavnou formou procvičuje házení, koulení, kopání, odrážení pomocí pálky a hole. Míče, míčky a hry s nimi . Soubor her pro děti 4-9 let Titul: Míče, m...SOUVISEJÍCÍ KNIHY