Obrázkové rébusy

Obrázkové rébusy - Zuzana Pospíšilová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Pospíšilová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Obrázkové rébusy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Obrázkové rébusy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Pospíšilová. Číst Obrázkové rébusy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Děti by měly umět přemýšlet, protože to budou v životě velmi potřebovat. Obrázkové rébusy, kterých je v této knize více než 350, budou pro děti nejen zábavou, ale především napomohou k rozvoji jejich samostatného myšlení, tříbení jazykového citu a obohacení slovní zásoby. Kniha plná obrázkového luštění je určena zejména dětem mladšího školního věku a může být příjemným zpestřením výuky v hodinách českého jazyka.


... rubriky: Obrázkové hlavolamy Obrázkový hlavolam je forma vizuálního hlavolamu, kde zadání je sděleno formou výtvarnou či fotografickou ... ONLINE TEST: Obrázkové rébusy - príslovia a porekadlá. ... . Často se jedná o hledání skrytých předmětů či nějakých důmyslně ukrytých chyb. HÁDANKY A HLAVOLAMY . Vítejte na stránkách Hádanky a hlavolamy, které nabízí netradiční zajímavosti. Můžete zde potrápit své mozkové buňky, otestovat svou inteligenci, pobavit se nad optickými klamy nebo nad jinými zajímavostmi. OBRÁZKOVÉ RÉBUSY. Pojmenuj obrázek slovem. Potom přečti písmenka s obrázkem dohromady a dostaneš jiné slovo. To napiš do okénka vpra ... Počet slabik ve slově - skolakov.eu ... . OBRÁZKOVÉ RÉBUSY. Pojmenuj obrázek slovem. Potom přečti písmenka s obrázkem dohromady a dostaneš jiné slovo. To napiš do okénka vpravo. Pak stiskni KONTROLA. POD: LE: S L: P EL: Z: PRA: TRÝ ... Obrázkov...SOUVISEJÍCÍ KNIHY