Bez smilování

Bez smilování - Joanna Schaffhausen | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Joanna Schaffhausen
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bez smilování.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bez smilování ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joanna Schaffhausen. Číst Bez smilování Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ellery poté, co chladnokrevně zastřelila sériového vraha, který ji chtěl zabít, odmítla vyjádřit lítost a musela si vzít nedobrovolné volno v práci. Jakožto oběť brutálního násilí, kterému byla vystavena ve svých čtrnácti, musí také podstoupit skupinovou terapii. Jenomže Ellery má mnohem důležitější věci na práci než „poznat, co v jádru cítí.“ Zaprvé – má podezření, že jeden ze členů terapeutické skupiny před lety napomohl k nespravedlivému odsouzení nevinného člověka za žhářství s následkem úmrtí. Za další – na Ellery se obrátila žena, která přežila brutální znásilnění, a očekává od ní pomoc. Muž, který ji přepadl a je stále na svobodě, má schopnosti Spidermana a oběti atakuje tak, že jim vleze oknem do ložnice. Ellery žádá o radu svého přítele Reeda Markhama, který ji kdysi osvobodil ze spárů úchylného vraha a později jí pomohl s prvním opravdu náročným případem v její kariéře a opět jí zachránil život. Reeda tato nepředvídatelná žena stále přitahuje, ale potíž je v tom, že nyní ho očekává velké kariérní povýšení a jeho šéf má jedinou podmínku: Reed se musí držet stranou od Ellery.Ellery ignoruje veškerá varování. Namísto toho se hrabe v minulosti všech kolem kromě sebe – což jí v nejlepším případě přinese trvalý vyhazov z práce a v nejhorším skončí v márnici.


...ilování Policistka Ellery Hathawayová a agent FBI Reed Markham mají na krku dva nové složité případy ... Deník jedné knihomolky...: Když pachatel jedná bez zábran… ... . Strhující volné pokračování detektivky Noc, kdy zemřela Bea... Ellery poté, co chladnokrevně zastřelila sériového vraha, který ji chtěl zabít, odmítla vyjádřit lítost a musela si vzít nedobrovolné volno v práci. "Stalo se to tak rychle," pokračovala Wendy. "Neměla jsem čas ani se rozhlédnout a rozsvítit, protože pak už byl na mně. Měl nůž a ten mi přiložil na krk, přímo tady. Řekl:"Jestli zařveš, zabiju tě. Bez smilování". ... Bez smilování - Schaffhausenová Joanna | Metafora.cz ... . Měl nůž a ten mi přiložil na krk, přímo tady. Řekl:"Jestli zařveš, zabiju tě. Bez smilování". Bez smilování. Ta samá slova jako na dívčině tetování. Bez smilování. Schaffhausenová Joanna. Policistka Ellery Hathawayová a agent FBI Reed Markham mají na krku dva nové složité p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY