V zajetí vlčích máků: Nepodceňuj znamení

V zajetí vlčích máků: Nepodceňuj znamení - Dominika Digtyar | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Dominika Digtyar
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
V zajetí vlčích máků: Nepodceňuj znamení.pdf


Chcete si knihu přečíst?V zajetí vlčích máků: Nepodceňuj znamení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dominika Digtyar. Číst V zajetí vlčích máků: Nepodceňuj znamení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Přečetla si knihkupkyně z Mladé Boleslavi Hlavní hrdinka Anežka po autonehodě rodičů, vyrůstá u babičky a dědy na vesnici Zíkov. Do jejich ulice se přistěhoval chlapec Falco a jeho strýc Riko.Falko a Anežka se spolu začnou kamarádit a jejich přátelství se promění v lásku. Anežka ale netuší, co se začne dít s jejím životem, a co je Falko a Riko zač.Její život se otočí vzhůru nohama. V rodině Falka a Rika je samé tajemství, lži a strach, do kterého je Anežka zatažena a brzy ji jde o život. Dokáže ji Falko, který ji miluje, ochránit před mafií, která je vydírá, kvůli schopnostem, které mají? Kniha je napínavá, dobře se čte. Děj je plný lásky, překvapení, nebezpečí a tajemna zároveň. Mohu jen doporučit.


...oheň už jsem vám zde představovala a teď přichází na řadu i V zajetí vlčích máků ... V zajetí vlčích máků | KNIHCENTRUM.cz ... . Tato kniha je takovou romantikou, která se dá stylem psaní připodobnit k Lence Lanczové. Ovšem máme tu krom romantiky i lehkou detektivní zápletku a drobek fantasy. E-kniha: V zajetí vlčích máků -- Nepodceňuj znamení - Dominika Digtyar. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. ... > Publikace pro ... V zajetí vlčích máků: Nepodceňuj znamení - KOSMAS.cz ... . Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. ... > Publikace pro mládež > V zajetí vlčích máků ... Kniha: V zajetí vlčích máků -- Nepodceňuj znamení - Dominika Digtyar. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. .....SOUVISEJÍCÍ KNIHY