Cinepur 123

Cinepur 123 - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cinepur 123.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cinepur 123 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Cinepur 123 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Téma čísla: Současný český seriál. Dlouho se zdálo, že nic takového nebude možné. Že by v české produkci vznikl televizní seriál, z něhož by se stal společenský fenomén, který by spojil diváky k jednomu sdílenému zážitku v éře, pro niž jsou spíše typické zážitky roztříštěné a izolované. Nad nímž by se shodli diváci i kritici. Který by vzbudil naději, že i tuzemská seriálová produkce, která úspěšně zaspává boom tzv. quality TV a spoléhá na Mattoniho nebo Doktora Martina, může být vzrušující a prostě dobrá. Seriál MOST! režiséra Jana Prušinovského a scenáristy Petra Kolečka ukázal, že to možné je. Plus jsou tu Rédl, Zkáza Dejvického divadla, Vodník.


...- Časopis pro moderní cinefily. Eastwoodovo Carpe diem! / ... Prednasejici - Chytrabudoucnost.cz ... ... #123: kritika: Jarmila Křenková: Clint Eastwood před jedenácti lety ve filmu Gran Torino bilancoval jako režisér i herec se svým obrazem nezlomného akčního hrdiny, nebo přinejmenším hrdiny schopného akce. Cinepur - Časopis pro moderní cinefily. #125 10/2019. Téma: Rumunská nová vlna • Moje filmy jsou pro mě dokumenty / Masterclass s Davidem Cronenbergem • La Gomera / Komedie svědomí i evropský film par excellence • Sám proti systému / Rumunská nová vlna a umlčovaná minulost • Smrt se (ne)vyplácí / Sekiro: Shadows Die Twice... Cinepur 123. Přidat recenzi Kategorie a témata; Bibli ... Cinepur / Časopis pro moderní cinefily ... ... Cinepur 123. Přidat recenzi Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komento...SOUVISEJÍCÍ KNIHY