Marshally na doraz - Historie bigbeatu v západních Čechách

Marshally na doraz - Historie bigbeatu v západních Čechách - Radek Diestler | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Radek Diestler
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Marshally na doraz - Historie bigbeatu v západních Čechách.pdf


Chcete si knihu přečíst?Marshally na doraz - Historie bigbeatu v západních Čechách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radek Diestler. Číst Marshally na doraz - Historie bigbeatu v západních Čechách Online je nyní tak snadné!

POPIS


Marshally na doraz jsou knihou o historii bigbítu v západních Čechách. Jsou projektem, který svým záběrem nemá České republice sobě rovného. Vypráví o rockových skupinách a dění na celém území bývalého Západočeského kraje v letech 1960-2000 a klade důraz na příběhy a vyprávění těch, kteří byli u toho. Přináší příběhy známých i dávno zapomenutých skupin. Rozhovory s jejich členy jsou kombinovány s důkladným výzkumem archivů a soukromých sbírek. Připomínají důležitá místa, události i postavy v zákulisí. Marshally na doraz jsou kusem historie českého Západu v posledních letech minulého tisíciletí a kusem mládí většiny z nás.


...ly na doraz jsou knihou o historii bigbítu v západních Čechách ... Dinosauri v zapadnich cechach levně | Blesk zboží ... . Jsou projektem, který svým záběrem nemá České republice sobě rovného. Vypráví o rockových skupinách a dění na celém území bývalého Západočeského kraje v letech 1960-2000 a klade důraz na příběhy a vyprávění těch, kteří byli u toho. Marshally na doraz jsou knihou o historii bigbítu v západních Čechách. Jsou projektem, který svým záběrem nemá České republice so ... Karlovarský kraj | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Jsou projektem, který svým záběrem nemá České republice sobě rovného. Vypráví o rockových skupinách a dění na celém území bývalého Západočeského kraje v letech ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY