Zlomená oběť

Zlomená oběť - John Sandford | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
John Sandford
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlomená oběť.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zlomená oběť ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Sandford. Číst Zlomená oběť Online je nyní tak snadné!

POPIS


V Minneapolisu bylo na břehu řeky nalezeno zbičované tělo mladé ženy. Mrtvola měla proříznuté hrdlo a násilím roztažené nohy i ruce. Lucas Davenport poznal hned na místě činu, že vraždu spáchal duševně chorý člověk. O tři týdny později je na farmě za městem nalezena druhá oběť. Způsob provedení vraždy i zohavení těla jsou totožné, avšak tentokrát jde o muže. Nic nenasvědčuje tomu, že by mezi oběma vraždami existovala souvislost. Podezřelý se objevuje brzy. Je to psychicky nemocný muž, jenž se zbavil ochranného náramku nasazeného policií a zmizel. Jak vyšetřování postupuje, Lucas se ptá sám sebe, jestli podezřívají správného člověka. Pochybuje, že by zločiny dokázal spáchat sám.


... oběť kniha od: John Sandford (p) ... O tři týdny později je na farmě za městem nalezena druhá oběť ... Co dělat při zlomenině kosti - okamžitě po zlomenině se ... ... . Způsob provedení vraždy i zohavení těla jsou to tožné, avšak tentokrát jde o muže. Nic nenasvědčuje tomu, že by mezi oběma vraždami existovala souvislost. Podezřelý se objevuje brzy. O tři týdny později je na farmě za městem nalezena druhá oběť. Způsob provedení vraždy i zohavení těla jsou to tožné, avšak tentokrát jde o muže. Nic nenasvědčuje tomu, že by mezi oběma vraždami existovala souvislost. Podezřelý se objevuje brzy. ... FP469. Zlomená oběť John Sandford vydáno 2012 - Kolín ... ... . Nic nenasvědčuje tomu, že by mezi oběma vraždami existovala souvislost. Podezřelý se objevuje brzy. ... Kniha Zlomená oběť Zlomená oběť od John Sandford v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Zlomená oběť. John Sandford. Četl(a) jsem. Chci přeč...SOUVISEJÍCÍ KNIHY