Fyziologie sportu pro trenéry

Fyziologie sportu pro trenéry - Steven E. Gaskill, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Steven E. Gaskill,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Fyziologie sportu pro trenéry.pdf


Chcete si knihu přečíst?Fyziologie sportu pro trenéry ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Steven E. Gaskill,. Číst Fyziologie sportu pro trenéry Online je nyní tak snadné!

POPIS


Fyziologie sportu pro trenéry Briana Sharkeyho a Stevena Gaskilla pomáhá trenérům budovat a rozvíjet sportovní výkonnost jejich svěřenců. Kniha vychází z nejnovějších vědeckých poznatků a obsahuje i nutné základy anatomie a biologie, aby vysvětlila fungování lidského těla při pohybu a zátěži. B. Sharkey se téměř 40 let věnoval fyziologii výkonu jako trenér a vědec, dlouhá léta pracoval jako šéf Americké akademie sportovní medicíny. S. Gaskill pracoval deset let pro reprezentační tým amerických lyžařů a koučoval své svěřence na třech olympiádách.Prakticky psaná kniha přináší teoretické základy i konkrétní postupy, cvičení a tréninkové plány, které je možno využít při sestavování vlastního tréninkového programu. Popisuje principy řízení pohybu, energetického krytí sportovního výkonu, odezvy na trénink i regenerace. Každá kapitola obsahuje řešení konkrétních případů a situací v tréninku i soubor otázek k opakování. Kniha, která slouží jako oficiální učebnice amerického programu ASEP Silver Level, vychází v češtině poprvé.


...gie sportu pro trenéry Briana Sharkeyho a Stevena Gaskilla pomáhá trenérům budovat a rozvíjet sportovní výkonnost jejich svěřenců ... Veronika Baláková, Psychologie sportu pro sportovce, týmy ... ... . Kniha vychází z nejnovějších vědeckých poznatků a obsahuje i nutné základy anatomie a biologie, aby vysvětlila fungování lidského těla při pohybu a zátěži. Fyziologie sportu pro trenéry Briana Sharkeyho a Stevena Gaskilla pomáhá trenérům budovat a rozvíjet sportovní výkonnost jejich svěřenců. Kniha vychází z nejnovějších vědeckých poznatků a obsahuje i nutné základy anatomie a biologie, aby vysvětlila fungování lids ... Fyziologie sportu pro trenéry - Knihkupectví Luxor ... . Kniha vychází z nejnovějších vědeckých poznatků a obsahuje i nutné základy anatomie a biologie, aby vysvětlila fungování lidského těla při pohybu a zátěži. B. Vybírejte z novinek a bestsellerů kategorie Knihy o sportu. Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. Prohlédněte si aktuální...SOUVISEJÍCÍ KNIHY