Inner Time

Inner Time - Pavla Melková, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Pavla Melková,
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Inner Time.pdf


Chcete si knihu přečíst?Inner Time ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavla Melková,. Číst Inner Time Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sbírka poezie Pavly Melkové je propojena s autorskými deníky výtvarníka Michala Škody. Autoři nás společně provádějí cestou skrze obrazy vnímání prostředí našeho života. Procházíme časem a prostorem každodennosti. Pocit, který v nás prostředí vyvolává, vytváří obraz v naší hlavě. Není to už obraz reálného místa, ale prožitku z něj. Ten se stává součástí našeho vnitřního prostoru a propojuje se s krajinou duše. Slova poezie jsou obrazem, výtvarný obraz je poezií. Nabízejí nám jazyk prožívání místa, jazyk propojení našeho vnitřního prostoru s ním, jazyk zákoutí duše. Jeho čtení i vytváření prohlubuje citlivost a schopnost porozumění okolnímu světu i sobě samým. A možná dokáže být i jazykem - lávkou dorozumění člověka s člověkem.


...me: The Science of Body Clocks and What Makes Us Tick by ... T.I.M.E. (The Inner Mind's Eye) - Wikipedia ... . Carol Orlock. 4.14 · Rating details · 7 ratings · 0 reviews Just three decades old, the science of chronobiology is currently revolutionizing our understanding of the inner clocks and rhythmic cycles that govern our mind and body. This ... This chapter addresses the question of inner and outer time, and turns attention on the Augustinian foundations of modern philosophies of time, and an analysis of the narrative aspects of Augustine's Confessions. A consideration of the relationship between time, cons ... Chapter Xvi Inner (Time-)Consciousness ... . A consideration of the relationship between time, consciousness and self-consciousness is also presented. The representation of memory does nothing to question the forward movement of ... The aim of the article is to examine the relation between Husserl's notion of inner con...SOUVISEJÍCÍ KNIHY