Malované čtení: Co všechno maluje slunce

Malované čtení: Co všechno maluje slunce - Jiří Havel | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Havel
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Malované čtení: Co všechno maluje slunce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Malované čtení: Co všechno maluje slunce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Havel. Číst Malované čtení: Co všechno maluje slunce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kdepak jenom slunce shání barvy na své malování? Jak vyleze zpod peřiny, začne kreslit černé stíny, sype stříbro do rosy, pro vrabce i pro kosy. V Malovaném čtení najdou děti říkanky a krátká humorná vyprávění, v nichž jsou vybraná slova nahrazena veselými obrázky. Knížka výborně poslouží k rozvíjení slovní zásoby a poskytne začínajícím čtenářům spoustu zábavy při vymýšlení, které slovo do textu namísto obrázku doplnit. Pro děti od 5 let.


...é čtení: Co všechno maluje slunce. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Malované čtení Co všechno maluje slunce | KNIHCENTRUM.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Malované čtení: Co všechno maluje slunce Jiří Havel. Kdepak jenom slunce shání barvy na své malování? Jak vyleze zpod peřiny, začne kreslit černé stíny, sype stříbro do rosy, pro vrabce i pro kosy. Všechny informace o produktu Kniha Malované čtení: Co všechno maluje slunce - Jiří Havel, porovnání cen z internetovýc ... Malované čtení Co všechno maluje slunce - Jiří Havel ... ... . Všechny informace o produktu Kniha Malované čtení: Co všechno maluje slunce - Jiří Havel, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Malované čtení: Co ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY