Velké rodeo: Simpsonovi

Velké rodeo: Simpsonovi - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Velké rodeo: Simpsonovi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Velké rodeo: Simpsonovi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Velké rodeo: Simpsonovi Online je nyní tak snadné!

POPIS


V souhrnném vydání příběhů slavné žluté rodinky se Simpsonovi vydají do tajemné země jménem Šášastán, Homer se účastní wrestlingového mistrovství, pan Burns se pustí do klonování Smithersů, aby jimi nahradil veškeré ostatní zaměstnance a nakonec je hlava (nebo spíš břicho...) rodiny Simpsonových, postižena amnézii a bludem, že je Radioaktivní Hugo. Čili další nové, originální příběhy ze Springfieldu - další porce zábavy i poučení.


... Simpsonovi Velké rodeo od Matt Groening? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Simpsonovi Velké rodeo - Matt Groening - Megaknihy.cz ... ... EOF ... Simpsonovi Velké rodeo od Matt Groening? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Všechny informace o produktu Kniha Simpsonovi Velké rodeo, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Simpsonovi Velké rodeo. ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY