Červený drak

Červený drak - Thomas Harris | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Thomas Harris
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Červený drak.pdf


Chcete si knihu přečíst?Červený drak ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thomas Harris. Číst Červený drak Online je nyní tak snadné!

POPIS


První kniha (1981) ze čtyřdílné série o Hannibalu Lecterovi. Francis Dolarhyde pracuje ve filmových laboratořích a na své okolí působí jako veskrze pracovitý a uzavřený člověk. Francis je však fyzicky poznamenaný šílenec. Cílevědomě si vybírá šťastné rodiny, které pak brutálně, promyšleně a beze stop vyvraždí. Zohavená těla mrtvol mu slouží k rituálně mystickým účelům. Žije totiž v představě, že je Červený drak z obrazu Williama Blakea. Sadismus vyšinutého masového vraha šokuje a děsí veřejnost. Podaří se bývalému detektivovi FBI Willu Grahamovi zabránit mimořádně nebezpečnému muži v jeho násilných činech? Sám se však na to necítí, a aby se dokázal do vrahovi mysli vžít, vydává se za Hannibalem Lecterem, kanibalem, který jeho samotného před lety málem připravil o život. V roce 2002 natočil Brett Ratner úspěšnou filmovou adaptaci s Anthonym Hopkinsem v roli Hannibala Lectera a Edwardem Nortonem v roli Willa Grahama.


... drak je co se týče obsazení nejhvězdnější ze všech 3 dílů o kanibalovi Lecterovi ... Černý Drak ... . Anthony Hopkins již tady přece jen tolik nefunguje, ale to nevadí, protože roli zde dostal Ralph Fiennes, jenž si svého Červeného draka zahrál opravdu s gustem. Je to prakticky postava, která zachraňuje tento film. Detektivka slušná. Starobrno - Červený Drak - Duration: 0:31. hoodooproduction 2,936 views. 0:31. the Silence of the Lambs Blu-Ray Trailer - 2013 [HD] - Duration: 2:02. Mark's Movie ... Červený drak - Sledujifilmy ... . 0:31. the Silence of the Lambs Blu-Ray Trailer - 2013 [HD] - Duration: 2:02. Mark's Movie Trailers Recommended for you. Directed by Brett Ratner. With Anthony Hopkins, Edward Norton, Ralph Fiennes, Harvey Keitel. A retired FBI agent with psychological gifts is assigned to help track down "The Tooth Fairy", a mysterious serial killer. Aiding him is impri...SOUVISEJÍCÍ KNIHY