Cestovní náhrady podle zákoníku práce: praktický průvodce 2019

Cestovní náhrady podle zákoníku práce: praktický průvodce 2019 - Jaroslava Pfeilerová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jaroslava Pfeilerová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cestovní náhrady podle zákoníku práce: praktický průvodce 2019.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cestovní náhrady podle zákoníku práce: praktický průvodce 2019 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslava Pfeilerová. Číst Cestovní náhrady podle zákoníku práce: praktický průvodce 2019 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jednotlivá zákonná ustanovení jsou čtenáři přiblížena také v příkladech a odpovědích na související dotazy. V publikaci jsou podrobně popsány povinnosti zaměstnavatele při poskytování cestovních náhrad, práva zaměstnanců, dobrovolná plnění, poskytování cestovních náhrad jednatelům a ostatním členům orgánů právnických osob, cizincům, ale také postupy při daňovém posouzení poskytnutých náhrad z hlediska zaměstnavatele i z hlediska zaměstnance.


...Cestovní náhrady podle zákoníku práce - praktický průvodce 2019 - Jaroslava Pfeilerová Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni ... Cestovní náhrady | Knihy.ABZ.cz ... . Cestovní náhrady podle zákoníku práce - praktický průvodce 2019 Publikace obsahuje komentář k sedmé části zákoníku práce, ve které jsou upraveny povinnosti zaměstnavatele k náhradám výdajů v souvislosti s výkonem práce. Cestovní náhrady podle zákoníku práce - praktický průvodce 2019. Jaroslava Pfeilerová. Anag , 2019 Hledáte Cestovní náhrady podle zákoníku práce - praktický průvodce 2020 od Jaroslava Pfeilerová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít ... Cestovní náhrady podle zákoníku práce 2019 | KNIHCENTRUM.cz ... . Cestovní náhrady podle zákoníku práce - praktický průvodce 2019. Jaroslava Pfeilerová. Anag , 2019 Hledáte Cestovní náhrady podle zákoníku práce - praktický průvodce 2020 od Jaroslava Pfeilerová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY