Chladný den pro vraždu

Chladný den pro vraždu - Dana Stabenow | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Dana Stabenow
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Chladný den pro vraždu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Chladný den pro vraždu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dana Stabenow. Číst Chladný den pro vraždu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kate Shugaková se po odchodu z kanceláře návladního v Anchorage vrací do rodného kraje na odlehlém severu Aljašky, aniž by tušila, že vzápětí dostane příležitost prokázat své detektivní schopnosti.Když se ztratí jeden z rangerů, místní si s tím nedělají velkou hlavu. Zřejmě už leží někde pod vrstvami sněhu, a ten jeho tělo vydá až s jarním táním. Jenže pak beze stopy zmizí i Katein bývalý kolega, který se rangera vydal hledat, a to Kate nemůže nechat jen tak… Stopy vedou k aleutské komunitě, v níž Kate vyrostla, a tak dobře ví, že zdejší lidé mezi lží a loajalitou a také mezi spravedlivou odplatou a chladnokrevnou vraždou často nevidí velký rozdíl.


...hladný den pro vraždu Přidat komentář ... Chladný den pro vraždu ... . cmelda26. včera. Nedočteno. Calibra. 29. dubna. Pro mě docela zklamání, od 200 stránkový knížky jsem čekala akci a ono se na 50 straně pomalu nic nedělo. ... Chladný den pro vraždu Dana Stabenow. ... ploché lícní kosti typické pro její lid. Tvář jí lemoval vodopád černočerných rovných vlasů, červená flanelová košile se mírně napínala v ramenou a na ňadrech a džíny měla na zadku a kolenou ošoupané od častého nošení. Pohybovala se jako kočka, ladně a mrš ... Chladný den pro vraždu - Dana Stabenow | Elektronická ... ... . Pohybovala se jako kočka, ladně a mrštně ... Chladný den pro vraždu Dana Stabenow. 199 Kč ... Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit. Doporučujeme Chladný den pro vraždu. Dana Stabenow. pevná vazba Kate Shugaková se po odchodu z ka...SOUVISEJÍCÍ KNIHY