Já s.r.o.: Buď úspěšný v životě i podnikání

Já s.r.o.: Buď úspěšný v životě i podnikání - Gene Simmons | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Gene Simmons
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Já s.r.o.: Buď úspěšný v životě i podnikání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Já s.r.o.: Buď úspěšný v životě i podnikání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gene Simmons. Číst Já s.r.o.: Buď úspěšný v životě i podnikání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Spoluzakladatel KISS GENE SIMMONS je všestranný podnikatel a jedna z nejvíce uznávaných světových osobností.V Já s.r.o. Simmons přináší nezbytné rady pro dosažení úspěchu. Mluví o tom jak vytvořit solidní obchodní plán, přináší mnoho „rad“ a tipů dostupných v naší digitální době, mluví o sebevzdělávání a o tom, že jste to vy, kdo vybuduje svůj podnik. Inspirováno klasickým spisem Umění války, přináší Já s.r.o. třináct principů úspěchu, které jsou vytvořeny na základě Simmonsových úspěchů a selhání. Od nalezení potřebné sebedůvěry k vykročení a obklopení se těmi správnými lidmi, přes uvědomění si, kdy přestat a kdy zdvojnásobit úsilí, vám tyto zásady mohou pomoci dosáhnout svobody a naplnit vaše sny.KISS se nestali jednou z nejúspěšnějších kapel v historii náhodou. Dávno předtím, než vstoupil na pódium, měl už Gene Simmons jasný obchodní plán. Za posledních 40 let prodali KISS celosvětově více než milion CD, DVD a přes 5 000 druhů reklamních předmětů, komiksy počínaje, přes akční figurky a videohry, a rakvemi konče. Kapela má hvězdu na hollywoodském chodníku slávy a v roce 2014 byla uvedena do rokenrolové síně slávy. Aby toho nebylo málo, ke značce KISS přidal Simmons ještě dvě úspěšné televizní reality show, profesionální sportovní tým, řetězec restaurací a nahrávací společnost. Držitel ceny Forbes za životní zásluhy vybudoval všechno sám, bez osobního asistenta a s málem pomocníků.


...r.o. Simmons přináší nezbytné rady pro dosažení úspěchu ... POWER DAYS - European Tour 2020 - Jürgen Höller Academy ... . Mluví o tom jak vytvořit solidní obchodní plán, přináší mnoho „rad" a tipů dostupných v naší digitální době, mluví o sebevzdělávání a o... Buď úspěšný v životě i v podnikání. SIMMONS Gene. Info: Pejdlova Rosička, 2019 (1.) - brož., 210 str. Z angl. přel. T. Vystrčil EAN: 9788090759404 ISBN: 978-80-907594--4. Hodnocení: 0 ... V Já s.r.o. Simmons přináší nezbytné r ... Já s.r.o. | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Hodnocení: 0 ... V Já s.r.o. Simmons přináší nezbytné rady pro dosažení úspěchu. Mluví o tom jak vytvořit solidní obchodní plán, přináší ... Já s.r.o.: Buď úspěšný v životě i podnikání. Kdo napsal knihu Já s.r.o.: Buď úspěšný v životě i podnikání? Autorem je Gene Simmons. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Spoluzakladatel KISS Gene Simons je všestranný podnikatel a jedna z nejvíce uznávaných světových osobností. V Já s.r.o. Simmons přináší nezbytné rady pro d...SOUVISEJÍCÍ KNIHY