Počátky novinového zpravodajství: (Do devadesátých let 18. století)

Počátky novinového zpravodajství: (Do devadesátých let 18. století) - Zdeněk Šimeček | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Šimeček
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Počátky novinového zpravodajství: (Do devadesátých let 18. století).pdf


Chcete si knihu přečíst?Počátky novinového zpravodajství: (Do devadesátých let 18. století) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Šimeček. Číst Počátky novinového zpravodajství: (Do devadesátých let 18. století) Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace se zabývá strukturou médií, organizací novinového zpravodajství a jeho funkcí ve společnosti. Psané a tištěné noviny, pravidelně rozšiřované v českých zemích, byly součástí zpravodajského systému, který měl celoevropský charakter. Tyto souvislosti jsou sledovány ve sféře produkce i recepce, přičemž proces šíření novinového zpravodajství a vznik pravidelně vydávaných týdenních novin byl v Čechách vázán na Prahu, v moravském a slezském prostředí byl vývoj novinářství pozvolnější.


...: (Do devadesátých let 18. století) Publikace se zabývá strukturou médií, organizací novinového zpravodajství a jeho funkcí ve společnosti ... PDF Knihtisk 17. a 18. století ... . Psané a tištěné noviny, pravidelně rozšiřované v českých zemích, byly ... Počátky novinového zpravodajství: (Do devadesátých let 18. století) Zdeněk Šimeček Nakladatel: Matice moravská 2011 Podobné jednotky [Počátky novinového zpravodajství a novin v českých zemích : (do devadesátých let 18. století)] / Hlavní autor: Sterneck, Tomáš, 1972- Novinové zpravodajství a noviny v Čechách od 17. století do roku 1740 / Hlavní autor: Ste ... Knižní publikace | Matice moravská ... . století)] / Hlavní autor: Sterneck, Tomáš, 1972- Novinové zpravodajství a noviny v Čechách od 17. století do roku 1740 / Hlavní autor: Stejskalová, Eva, 1934- Vydáno: (2015) Počátky novinového zpravodajství (Do devadesátých let 18. století) ... Brněnští měšťané a proměny laické zbožnosti v 17. a 18. stole...SOUVISEJÍCÍ KNIHY