Psychologie reklamy: 4., rozšířené a aktualizované vydání

Psychologie reklamy: 4., rozšířené a aktualizované vydání - Jitka Vysekalová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jitka Vysekalová
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Psychologie reklamy: 4., rozšířené a aktualizované vydání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Psychologie reklamy: 4., rozšířené a aktualizované vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jitka Vysekalová. Číst Psychologie reklamy: 4., rozšířené a aktualizované vydání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Další vydání úspěšné plnobarevné publikace s mnoha fotografiemi a obrázky přináší aktuální informace o reklamě a jejím působení a efektivnosti. Kniha je určena manažerům, specialistům a studentům marketingu a reklamy. Čtvrté vydání se nově věnuje například moderním směrům marketingové komunikace týkajícím se sociálních sítí, dále neuromarketingu, významu emocí a sociokulturním faktorům tvorby reklamy. Čtenáři dále získají aktualizované údaje o reklamě v médiích, seznámí se s novými příklady efektivních kampaní z roku 2010, dalšími příklady testování reklamy, novými údaji výzkumu postoje české veřejnosti ke značkovému zboží, novými poznatky k účinnosti reklamy na internetu atd. Publikace, jejíž hlavní autorka je uznávanou českou autoritou v oblasti psychologie reklamy, vám odpoví na otázku, jakou reklamu váš zákazník preferuje a jak vytvořit účinnou reklamu. Kniha nemá díky své komplexnosti a reflektování českých podmínek na trhu konkurenci.


...ul: 4., rozšířené a aktualizované vydání Příručka shrnuje základní poznatky o psychologických aspektech reklamy ... Marketing management: 14. vydání by Kotler Philip, Keller ... ... . Systematické úsilí vymezit samu podstatu a základní principy fungování reklamy a objasnit vliv propagace na lidskou ... 4., rozšířené a aktualizované vydání. ... Publikace, jejíž hlavní autorka je uznávanou českou autoritou v oblasti psychologie reklamy, vám odpoví na otázky typu, jakou reklamu váš zákazník preferuje, co se mu líbí a co odmítá, jak na něho působí obraz či zv Psychologie reklamy - 4., rozšířené a aktualizované vydání - Ebook written by Vysekalová Jitka a kolektiv. Read this book using Google Play ... Psychologie reklamy -- 4., rozšířené a aktualizované vydání ... ., rozšířené a aktualizované vydání - Ebook written by Vysekalová Jitka a kolektiv. Read this book using Google Play Books app on your PC, android, iOS devices. Download for offline reading, highlight, bookmark or take notes while you read Psychologie reklamy - 4., rozšířené a aktualizované vydání. Vydání odborn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY