Reykjavík - Víkend

Reykjavík - Víkend - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Reykjavík - Víkend.pdf


Chcete si knihu přečíst?Reykjavík - Víkend ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Reykjavík - Víkend Online je nyní tak snadné!

POPIS


První vydání průvodce do Reykjavíku. Nenechte si ujít náš výběr nejkrásnějších míst ve městě i v okolí! Užijte si neuvěřitelnou atmosféru, památky, architekturu i místní wellness v podobě termálních bazénů. Kniha nabídne i výlety na ledovce, sopky, za gejzíry nebo romantikou Modré laguny. Na svých cestách oceníte podrobnou rozkládací mapu. Obsah: Srdeční záležitosti: abyste nepřišli o nic zajímavého. Prohlídka Reykjavíku za 3 dny. To nejlepší z poloostrova Reykjanes a Zlatý okruh. Přes 180 tipů, kde se dobře najíst a napít, kde nakoupit, kam si zajít večer a kde se ubytovat. Užitečné rady a informace na cesty. Plánky městských částí s odkazy, linek lodní dopravy a rozkládací mapa města.


...k, and Iceland as a whole, is at the top of everyone's bucket list ... Reykjavík - Víkend - kolektiv autorů | KOSMAS.cz - vaše ... ... . From its jaw-dropping landscapes to its glittering, dancing skies, this Scandinavian country is entirely unique in its culture and is a favourite location among travellers worldwide. Reykjavík (/ ˈ r eɪ k j ə v ɪ k,-v iː k / RAYK-yə-vik, -⁠veek; Icelandic: [ˈreiːcaˌviːk] ()) is the capital and largest city of Iceland.It is located in southwestern Iceland, on the southern shore of Faxaflói bay. Its latitude is 64°08' N, making it the world's northernmost ca ... The Top 10 Things to do in Reykjavik | Guide to Iceland ... . Its latitude is 64°08' N, making it the world's northernmost capital of a sovereign state. With a population of around 131,136 (and 233,034 in the Capital Region), it ... The world's most northerly capital combines colourful buildings, quirky, creative people, eye-popping design, wild nightlife and a capricious soul. Get to the heart of Reykjavík with one of Lonely Pl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY