Cesty z úzkosti a deprese: O štěstí lásky k sobě samému

Cesty z úzkosti a deprese: O štěstí lásky k sobě samému - Heinz-Peter Röhr | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Heinz-Peter Röhr
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesty z úzkosti a deprese: O štěstí lásky k sobě samému.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cesty z úzkosti a deprese: O štěstí lásky k sobě samému ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Heinz-Peter Röhr. Číst Cesty z úzkosti a deprese: O štěstí lásky k sobě samému Online je nyní tak snadné!

POPIS


Úspěch, kariéra a blahobyt představují pro mnohé naplnění životního štěstí. Navzdory tomu všemu však v naší kultuře trpí stále více lidí úzkostnými stavy, pocity nespokojenosti, frustrací, nejistotou a depresemi. Autor si klade otázku, co nám brání vést spojený život. Na pozadí grimmovské pohádky Ďábel se třemi zlatými vlasy se zamýšlí nad podstatnými prvky pravé životní spokojenosti. S pomocí srozumitelných kazuistik a praktických cvičení nám ukazuje cestu ke klíči k životní spokojenosti – k lásce k sobě samým. Heinz-Peter Röhr působí přes třicet let jako psychoterapeut na oddělení léčby závislostí při klinice v německém Fredeburgu. Je autorem řady knižních titulů. V nakladatelství Portál vyšly jeho knihy Narcismus – vnitřní žalář, Hraniční porucha osobnosti, Hysterie – strach z odmítnutí, Závislé vztahy.


... štěstí lásky k sobě samému Úspěch, kariéra a blahobyt představují pro mnohé naplnění životního štěstí ... Cesty z úzkosti a deprese -- O štěstí lásky k sobě samému ... . Navzdory tomu všemu však v naší kultuře trpí stále více lidí úzkostnými stavy, pocity nespokojenosti, frustrací, nejistotou a depresemi. Kniha Cesty z úzkosti a deprese, je knihou německého psychoterapeuta a sociálního pracovníka Heinze-Petera R?hra, která vychází v nakladatelství Portál. Je další z řady knih tohoto autora, který poutavou a čtivou formou seznamuje čtenáře vždy s jednou psychickou ... Cesty z úzkosti a deprese : Osobní rozvoj : Nejlepší ... ... . Je další z řady knih tohoto autora, který poutavou a čtivou formou seznamuje čtenáře vždy s jednou psychickou poruchou, duševním onemocněním či jinými trápeními. O štěstí lásky k sobě samému. Úspěch, kariéra a blahobyt představují pro mnohé naplnění životního štěstí. Navzdory tomu všemu však v naší kultuře trpí stále více lidí úzkostnými stavy, pocity nespokojenosti, fru...SOUVISEJÍCÍ KNIHY