Dieta jen tak mimochodem: Vybírejte si správné jídlo

Dieta jen tak mimochodem: Vybírejte si správné jídlo - Elisabeth Lange | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Elisabeth Lange
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dieta jen tak mimochodem: Vybírejte si správné jídlo.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dieta jen tak mimochodem: Vybírejte si správné jídlo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Elisabeth Lange. Číst Dieta jen tak mimochodem: Vybírejte si správné jídlo Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kolik kalorií mohu za den sníst a přitom hubnout? Škodí mléčné výrobky štíhlé linii? Je lepší se při hubnutí úplně vzdát tuků? Mohu si dopřát něco sladkého? Tato kniha nabízí odpovědi na tyto a podobné otázky. Žádné příkazy či zákazy, pouze praktické tipy a recepty, které se dají snadno použít v každodenním životě. Přebytečné kilogramy budou mizet jen tak mimochodem a bez stresu. Koncepce knihy je jednoduchá a přitom zcela názorná. Na první pohled je vidět, po kterých potravinách se hubne. Na levé straně jsou uvedeny ty, které naší postavě neprospívají, vpravo ty, díky nimž můžeme ve stejné situaci přijmout méně kalorií a to vše bez zbytečných ztrát času.


...en tak mimochodem Vybírejte si správné jídlo ... Elisabeth Lange | Databáze knih ... . Lange Elisabeth. Tištěná kniha. Brožovaná vazba. Titul doprodán. Prolistovat knihu Ukázky z E-knihy. ... Titul Dieta jen tak mimochodem byl doprodán, nabízíme vám tématicky podobné tituly. První pomoc. Bydžovský Jan. Dieta jen tak mimochodem Autor: Lange, Elisabeth Nakladatel: Grada EAN: 9788024740669 ISBN: 978-80-247-4066-9 Originál: Die Nebenbei-Diät. Schlank werden für Zwischendurch Překlad: Ko ... Dieta jen tak mimochodem: Vybírejte si správné jídlo ... . Schlank werden für Zwischendurch Překlad: Koubková, Jitka Popis: 1× kniha, brožovaná, 224 stran, česky Rozměry: 16,8 × 17,5 cm Rok vydání: 2012 (1. vydání) Kniha: Dieta jen tak mimochodem -- Vybírejte si správné jídlo - Elisabeth Lange. Fungujeme! ... (vybírejte si správné jídlo) Předmětná hesla Redukce tělesné hmotnosti Živo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY