Evropský fotbal: Velká kniha

Evropský fotbal: Velká kniha - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Evropský fotbal: Velká kniha.pdf


Chcete si knihu přečíst?Evropský fotbal: Velká kniha ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Evropský fotbal: Velká kniha Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nejlepší hráči, nejlepší trenéři, nejzajímavější utkání – tato publikace vykresluje dějiny všech současných 53 členů organizace UEFA. Pozorný pohled věnuje každé zemi. Od Německa a Itálie po další významné kontinentální týmy, jako jsou Španělsko, Francie či Anglie. Zvláštní pozornost náleží bývalým státům východního bloku, Sovětskému svazu, Jugoslávii a Československu. Najdete zde kompletní tabulky světových a evropských mistrovství současných národních mužstev. V testu i ve fotografiích najdete průběh turnajů a dramatických pokutových kopů, legendárních utkání i nádherných branek. Nechybějí medailonky fotbalových hrdinů – od Franze Beckenbauera po Ference Puskáse, od Michela Platiniho po Johana Cruijffa. U velkých fotbalových národů najde čtenář jedenáctku snů, kde se představí vynikající hráči i sportovní legendy. Kniha začíná pohledem na mistrovství EURO 2012 v Polsku a na Ukrajině – na obě země i na jejich osm stadionů. Knihu doplňuje ohlédnutí za mistrovstvími Evropy od roku 1960, za senzacemi v kvalifikacích, za zklamáními v předkolech i za fantastickými závěrečnými zápasy.


...Velká kniha evropský fotbal Nejlepší hráči, nejlepší trenéři, nejzajímavější utkání tato publikace vykresluje dějiny všech současných 53 členů organizace UEFA ... Evropský fotbal - Velká kniha - 9788025607497 od Svojtka&Co. ... . Pozorný pohled věnuje každé zemi. Velká kniha evropský fotbal. Velká kniha evropský fotbal. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Nejlepší hráči, nejlepší trenéři, nejzajímavější utkání - tato publikace vykresluje dějiny všech současných 53 členů organizace UEFA. ... Evropský fotbal - V ... PDF 2019 - Evropský fotbal: Velká kniha - Prazska PDF ... . Nejlepší hráči, nejlepší trenéři, nejzajímavější utkání - tato publikace vykresluje dějiny všech současných 53 členů organizace UEFA. ... Evropský fotbal - Velká kniha. Zavřít. HLÍDAT DOSTUPNOST A CENU. Email: Hlídat pokles ceny. ... Kniha začíná pohledem na mistrovství EURO 2012 v Polsku a na Ukrajině - na obě země i na jejich osm stadionů. Kn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY