Nevyvážený pár

Nevyvážený pár - Anna Jansson | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Anna Jansson
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nevyvážený pár.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nevyvážený pár ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Jansson. Číst Nevyvážený pár Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dívám se na muže, kterého miluji. Nacházíme se na pokraji katastrofy. Zdá se, že se usmívá ze spánku, a mě najednou přepadne touha udusit ho polštářem. Tato slova patří Angelice Lagermarkové, kadeřnici Salonu d’Amour ve Visby. Na počátku této série nečekaných událostí stojí novinový inzerát. Domek u moře, kde Angeličina prababička Amalia strávila celých 94 let svého života, je na prodej. Amalia byla moudrá žena, a mnozí si k ní chodili pro radu v těžkých chvílích. Ale její sídlo skrývá hrozné tajemství. Utajená seznamka kadeřnického salonu je i nadále v provozu, a Angelika svým zákazníkům úspěšně pomáhá najít lásku. Na tom není nic těžkého. Horší je si lásku udržet i v těžkých časech. O tom se Angelika přesvědčí na vlastní kůži když se Magnus zamiluje do celého světa, a dopustí se něčeho neuvěřitelného. Nevyvážený pár je kniha o umění milovat nejen v záři slunečních paprsků, ale i když se obloha zatáhne. Je to dojemný příběh o nepředvídatelném životě s někým, kdo ztratil pojem o realitě. A jak je tomu vždy u knih okouzlující kadeřnice Angeliky, na posledních stránkách najdete recepty z Angeličiny vynikající a zdravé kuchyně.


...en's Peacoat (1) Add to compare. Rocky TIII "S2V" Coyote Brown Steel Toe Boot Style #6104 (77) Add to compare ... Old Navy Men's Jackets Only $17 (Regularly $60+) - Hip2Save ... . Men's Dinner Dress White Jacket (0) Add to compare Rocky TIII "S2V" Coyote Brown Non-Steel Toe Boot Style #104 (92) Add to compare ... Find the perfect deal for Men's Military Rings with free shipping on many items at eBay. Shop by metal such as sterling silver, yellow gold, stainless steel Navy Men's Basketball. 1,291 likes · 2 talking about this. Official home for the Navy Men's Basketball team and Head Coach Ed DeC ... Amazon.com: us navy watches ... . 1,291 likes · 2 talking about this. Official home for the Navy Men's Basketball team and Head Coach Ed DeChellis. Follow us on twitter: @NavyBasketball Fear the Goat! Page 2 | Shop Armed Forces Gear today for all of your US Navy appare...SOUVISEJÍCÍ KNIHY