Řím - Víkend

Řím - Víkend - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Řím - Víkend.pdf


Chcete si knihu přečíst?Řím - Víkend ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Řím - Víkend Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vychutnejte si Řím všemi smysly. Toto město přitahuje už staletí návštěvníky jako magnet. Nechte se také zlákat jeho magickou atmosférou. Řím je právem považován za jednu z nejromantičtějších světových destinací a italskou operu, módu či kuchyni netřeba představovat. Průvodce nabízí to nejzajímavější z oblasti historie i současnosti. Vydejte se s námi za zážitky! Obsah: To nejlepší z Říma: atraktivní místa hodnotíme hvězdičkami. Prohlídka Říma za 1, 2 nebo 3 dny. Prohlídka Vatikánu, výlety na Via Appia, do Ostie a Tivoli Přes 200 tipů, kde se dobře najíst a napít, kde nakoupit, kam si zajít večer a kde se ubytovat. Užitečné rady a informace na cesty. Stručný česko-italský slovníček. Plánky městských částí s odkazy a plánek dopravy.


...endy. Poznejte evropské metropole Paříž, Řím, Barcelonu nebo si užijte víkend u moře ... Eurovíkendy | Slevomat.cz ... . Eurovíkendy zajišťujeme s průvodcem nebo pouze letenku a hotel. Eurovíkendy nejen last minute. Poznejte Paříž, Londýn, Řím a další metropole. Eurovíkendy letecky, autobusem i vlastní dopravou. Levné eurovíkendy. Zažijte prodloužený víkend snů ... Řím Dochované památky staré více než dvě tisíciletí budete v hlavním městě Itálie potkávat na každém kroku. Navštivte Koloseum, Pantheon, nebo Sixtínskou kapli ve Vatikánu. Prožijte nezapomenutel ... 10 památek v Římě, které si nesmíte nechat ujít! Co o nich ... ... . Navštivte Koloseum, Pantheon, nebo Sixtínskou kapli ve Vatikánu. Prožijte nezapomenutelný víkend v jednom z nejstarších měst na světě. Tipy na prodloužený víkend. Londýn ... Budapešť, Řím, Barcelona, Lisabon a Vídeň. V rámci eurovíkendu máte zajištěno ubytování (popř. stravu) a dopravu. Program si můžete zvolit sami, popřípadě využít služeb...SOUVISEJÍCÍ KNIHY