Zkoumání historických staveb

Zkoumání historických staveb - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zkoumání historických staveb.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zkoumání historických staveb ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Zkoumání historických staveb Online je nyní tak snadné!

POPIS


Významnou položkou našeho kulturního dědictví jsou historické stavby, nejviditelnější doklad dějinného vývoje a historického postavení českých zemí v Evropě. Základním předpokladem a východiskem kvalitní péče o toto dědictví je jeho výzkum. Prezentace výzkumné činnosti pomáhá budovat kladný vztah vlastníků, uživatelů a široké veřejnosti k památkám i památkové péči, dosud však není patřičně rozvinuta. Tento dluh se snaží zmenšit kniha, jež přibližuje zájemcům problematiku zkoumání historických staveb.


...í historických staveb. 156 likes. Arts & Humanities Website Příklady z praxe výzkumu historických staveb Slovníček odborných výrazů Kniha je jedním z výsledků plnění výzkumného záměru MK0703233303 Odborné poznávání, vědecké hodnocení, dokumentování a evidence nemovitého kulturního dědictví, identifikace statků, které mohou být chráněny (2005-2011) ... Zkoumání historických staveb - Konopiště ... . Příklady z praxe výzkumu historických staveb Slovníček odborných výrazů Kniha je jedním z výsledků plnění výzkumného záměru MK0703233303 Odborné poznávání, vědecké hodnocení, dokumentování a evidence nemovitého kulturního dědictví, identifikace statků, které mohou být chráněny (2005-2011). Development and current principles of heritage conservation →; A Century of Heritage Preserva ... Zkoumání historických staveb ... . Development and current principles of heritage conservation →; A Century of Heritage Preserva...SOUVISEJÍCÍ KNIHY