Edukace v porodní asistenci

Edukace v porodní asistenci - Bohdana Dušová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Bohdana Dušová,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Edukace v porodní asistenci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Edukace v porodní asistenci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bohdana Dušová,. Číst Edukace v porodní asistenci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha se zabývá problematikou edukace v porodní asistenci. Je zaměřena na specifika edukace s těhotnou ženou, rodičkou a ženou v období šestinedělí. Seznamuje čtenáře s nutnými vědomostmi a dovednostmi pro efektivní edukaci v porodní asistenci. Od porodních asistentek se v oblasti edukace očekává kvalifikovaný a odborný přístup ke klientkám, k rodinám, ke komunitám i ke studentům. Je kladen důraz na vzdělávání – edukaci klientek. Je nutné, aby se studenti a studentky dokázali v této široké oblasti orientovat a získali potřebné informace v ucelené podobě. Knihy doposud věnované této problematice jsou zaměřeny pouze na ošetřovatelství a nezabývají se porodní asistencí.


...řena na specifika edukace s těhotnou ženou, rodičkou a ženou v období šestinedělí ... PDF Edukace klientek porodní asistentkou v gynekologické ambulanci ... . Seznamuje čtenáře s nutnými vědomostmi a dovednostmi pro efektivní edukaci v porodní asistenci. Od porodních asistentek se v oblasti edukace očekává kvalifikovaný a odborný přístup ke klientkám, k rodinám, ke komunitám i ke ... Portaro - Webový katalog knihovny. Send e-mail Print links="view.exportLinks" jp-show-if-empty="true" jp-single-button-overwrite-link-text="'Export'" jp-dr ... Edukace v porodní asistenci | eKnihy, elektronické knihy ... ... .exportLinks" jp-show-if-empty="true" jp-single-button-overwrite-link-text="'Export'" jp-dropdown ... V porodní asistenci se můžeme setkat s rozdělením edukace podle toho, ve které fázi těhotenství, porodu, po porodu a onemocnění se klientka/pacientka nachází. V případě prvotního záchytu onemocnění mluvíme o edukaci základní (iniciální, počáteční), kdy je cílem získat pacientčinu spolupráci, motivovat ji k .....SOUVISEJÍCÍ KNIHY