Jarga: Duchovní praxe Slovanů

Jarga: Duchovní praxe Slovanů - Vladimír Kurovskij | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Kurovskij
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Jarga: Duchovní praxe Slovanů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jarga: Duchovní praxe Slovanů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Kurovskij. Číst Jarga: Duchovní praxe Slovanů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jarga tvoří součást trilogie ukrajinského autora Vladimíra Kurovského (spolu s knihami Živa a Rodosvit). Odhalí vám tajemství duchovního a fyzického rozvoje našich předků podle pradávného systému sebezdokonalování, který by se dal nazvat slovanská jóga. Tento systém využívá univerzální životní energii – živu, a je proto nesmírně účinný. Podstatnou část knihy tvoří návod na speciální cviky (pozice a jejich sestavy), jež kromě blahodárného tělesného účinku navozují i určité žádoucí stavy duše; dále velmi zajímavá dechová a zvuková cvičení, kde se využívají tzv. živozvuky; různé meditace, v tomto systému zvané „ladění“; mudry (speciální polohy rukou a prstů); slovanské modlitby; pokyny ohledně stravování; rady k očistě i léčení; pojednání o čakrách a energetických (jemnohmotných) tělech z hlediska slovanské nauky. Tělo se zde nechápe odděleně od duše či psychiky, ale naopak: uvedené sestavy mají za cíl uvést tělo a duši do souladu a napomáhat tak zdravému, spokojenému, všeobecně naplněnému životu a v ideálním případě dovést člověka i k osvícení, takzvané jasně.


...iha vám odhalí tajemství duchovního i fyzického rozvoje našich Předků pomocí pradávného árijského - a v současnosti slovanského - systému sebezdokonalování Živa-Jarga ... Kurovskij Vladimír: Jarga - alembiq.inshop.cz ... . Jak je známo, v době stěhování národů přinesly Árijci (Protoslovania) své védické poznatky a praktiky sebezdokonalování do Himalájí. Kniha: Jarga -- Duchovní praxe slovanů - Vladimír Kurovskij. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ... Jarga -- Duchovní praxe slovanů Autor: Vladimír Kurovskij - Jarga tv ... Kurovskij V. Jarga - Duchovní praxe Slovanů | Slovanská ... ... . Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ... Jarga -- Duchovní praxe slovanů Autor: Vladimír Kurovskij - Jarga tvoří součást trilogie ukrajinského autora Vladimíra Kurovského (spolu s knihami Živa a...SOUVISEJÍCÍ KNIHY