Setkání žádného druhu

Setkání žádného druhu - Lukáš Horák | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Lukáš Horák
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Setkání žádného druhu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Setkání žádného druhu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lukáš Horák. Číst Setkání žádného druhu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Taky se pokaždé zdráháte volat domů, a přesto chcete v očích rodičů zůstat dobrým dítětem? To už dnes snadno dokážete. Chcete zazářit na seznamce, aniž byste kdy museli napsat jediné slovo? Naše doba umí uspokojit i takovouto poptávku. Najměte si hlavního hrdinu příběhu – profesionálního imitátora, který za vás povede nepříjemnou komunikaci s rodinou či s potenciálním partnerem! Ve světě Lukáše Horáka jsou vztahy na klíč, rychlé a povrchní, jsou snadno odžité bez vrcholů a pádů, jsou to setkání bez účasti, bez doteků, bez obohacení, přesně zapadající do doby realizované na displejích laptopů a chytrých telefonů. Jaký je ale hlavní hrdina příběhu? Žije s mlčenlivou velrybou, která snad kdysi mohla být jeho matkou. Jeho láska je televize a fanta ve všech jejích licencovaných podobách. Se svým nejlepším přítelem Kelem předstírá rvačky pro turisty. A když mu nestačí porno a instastories fitness modelek, finguje náhodná setkání se ženami při cestě vlakem. Pak přijde náhlý cit k jedné z klientek. A povodeň. A pohodlí jednoho strnulého života naruší přivalová vlna, která smete nehybnost a všechno změní… Tato nápaditá novela se čte jedním dechem, je plná překvapivých nápadů a jemný humor se vznáší na pozadí smutku.


... žádného druhu Autor: Horák, Lukáš Nakladatel: Milan Hodek EAN: 9788087688885 ISBN: 978-80-87688-88-5 Popis: 1× kniha, brožovaná, 204 stran, česky Rozměry: 10,5 × 15 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Produkty Archív | Paper Jam ... . vydání) Kniha: Setkání žádného druhu (Lukáš Horák). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Kniha: Setkání žádného druhu - Lukáš Horák. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... při objednávce nad 599,- od ná ... Setkani zadneho druhu horak lukas | Sleviste.cz ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji t...SOUVISEJÍCÍ KNIHY