Velký Sherlock Holmes: Sbírka hádanek inspirovaná největším detektivem všech dob

Velký Sherlock Holmes: Sbírka hádanek inspirovaná největším detektivem všech dob - Gareth Moore | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Gareth Moore
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Velký Sherlock Holmes: Sbírka hádanek inspirovaná největším detektivem všech dob.pdf


Chcete si knihu přečíst?Velký Sherlock Holmes: Sbírka hádanek inspirovaná největším detektivem všech dob ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gareth Moore. Číst Velký Sherlock Holmes: Sbírka hádanek inspirovaná největším detektivem všech dob Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vítejte ve vzrušujícím a zábavném světě Sherlocka Holmese! Tato kniha je plná doslova ďábelských výzev, které budou vyžadovat váš důvtip. Připojte se k Holmesovu příteli doktoru Watsonovi a pokuste se spolu s ním vyřešit více než 130 jedinečných úkolů. Někdy se jedná o hádanky, jindy o hru se slovy, v některých případech musíte použít matematické principy. Použijte sílu svého logického myšlení a poměřte se s nepřekonatelným intelektem Sherlocka Holmese, největšího detektiva všech dob.


...Velký Sherlock Holmes: Sbírka hádanek inspirovaná největším detektivem všech dob ... Velký Sherlock Holmes: Sbírka hádanek inspirovaná ... ... . Originální název: The Great Sherlock Holmes Puzzle Book. Autor: Gareth Moore. Překladatel: Lucie Kellnerová Kalvachová. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Křížovky, hádanky, hry; Beletrie › Humor, satira; Beletrie ... Kniha: Velký Sherlock Holmes: Sbírka hádanek inspirovaná největším detektivem všech dob - Gareth Moore Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Knihu Velký Sherlock Holmes: Sbírka hádanek inspirovaná největším detektivem v ... Velký Sherlock Holmes: Sbírka hádanek inspirovaná ... ... . Knihu Velký Sherlock Holmes: Sbírka hádanek inspirovaná největším detektivem všech dob jsem dostala jako dárek a musím říci, že mě potěšila. Kniha je opravdu malá a úzká, ale obsahem je ohromná (alespoň pro mě). Obsahuje více než 130 rébusů a rozhodně se př...SOUVISEJÍCÍ KNIHY