Mediální krysy aneb jak novináři manipulují

Mediální krysy aneb jak novináři manipulují - Lubomír Hudo | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Lubomír Hudo
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mediální krysy aneb jak novináři manipulují.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mediální krysy aneb jak novináři manipulují ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lubomír Hudo. Číst Mediální krysy aneb jak novináři manipulují Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zkušený slovenský novinář s dlouholetou praxí ve veřejnoprávním rozhlase i televizi odešel ze světa mainstreamových médií, neboť odmítal dál snášet cenzuru, jíž v nich byl kvůli svým názorům vystavován. Dnes působí na alternativní mediální scéně a píše knihy o vztahu politiky, společnosti a médií. Po publikacích Presstitúti verzus konspirátori (2014), a Držte hubu a krok! (2015) jsou Mediální krysy třetím titulem, který se kriticky staví k všudypřítomnému pokrytectví a šíření politicky motivovaných bludů a lží v tzv. tradičních sdělovacích prostředcích. Odhaluje zákulisní vazby jednotlivých novinářů na (často nadnárodní) politické a ekonomické zájmy, které šířením dezinformací v mediálním prostoru posilují své mocenské postavení. Jak píše sám autor, tato média „přesvědčují širokou veřejnost o otevřené společnosti rozmanitých myšlenkových proudů, a přitom jejich hlavním cílem je deformovat mysl a rozum lidí, občanů, voličů, celých národů, aby kráčeli tak jako krysy za muzikantem z města Hammeln - nejprve do otroctví provázeného ztrátou identity, historických kořenů a tradicí předchozích generací, a nakonec i na jistou smrt. Ve jménu koho a čeho? O tom se vedou informační války mezi oficiální propagandou, alternativními médii, samozvanými mesiáši, dosazenými politicko-mediálními elitami, a stoupenci svobodné vůle, nespoutaného ducha, odůvodněné rebelie a důstojného života.“ Zkušeností a odvahou nazývat věci pravými jmény může být Huďo aktuální inspirací i pro naše poměry. Nepochybně si najde nejen čtenáře, kteří alternativní média sledují.


... krysy aneb jak novináři manipulují Autor: Hudo, Lubomír Nakladatel: Česká citadela EAN: 9788090739949 ISBN: 978-80-907399-4-9 Překlad: Žantovský, Petr Popis: 1× kniha, vázaná, 192 stran, česky Rozměry: 12,22 × 19,2 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Mediální krysy aneb jak novináři manipulují - Lubomír Hudo ... ... . vydání) Mediální krysy aneb jak novináři manipulují. Autor: Ľubomír Huďo Nakladatel: Česká citadela Skladem. Zkušený slovenský novinář s dlouholetou praxí ve veřejnoprávním rozhlase i televizi odešel ze světa mainstreamových médií, neboť odmítal dál snášet cenzuru, jíž v nich byl kvůli svým názorům vystavován. Mediálne krysy 2018; Zamatovo nežná tyrania 2013; Držte hubu a krok! 2015; Presstitúti verzus konšpirátori 2014; Európa v islamskej rakve 2017; všech 6 knih autora. Kniha Mediální krysy aneb jak novináři manipulují je v MICHAL SEMÍN - k ... Mediální krysy: aneb jak novináři manipulují - Lubomír ... ... . Mediálne krysy 2018; Zamatovo nežná tyrania 2013; Držte hubu a krok! 2015; Presstitúti verzus konšpirátori 2014; Európa v islamskej rakve 2017; všech 6 knih autora. Kniha Mediální krysy aneb jak novináři manipulují je v MICHAL SEMÍN - k...SOUVISEJÍCÍ KNIHY