Na kafi s Josefem Dvořákem

Na kafi s Josefem Dvořákem - Josef Dvořák, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Josef Dvořák,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Na kafi s Josefem Dvořákem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Na kafi s Josefem Dvořákem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Dvořák,. Číst Na kafi s Josefem Dvořákem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pokud bychom měli knihu charakterizovat jedním slovem, pak tedy jde o knihu bilanční. Populární herec, komik a nejslavnější český vodník se v ní ohlíží za celou svou kariérou a v pohodové kavárenskéatmosféře přináší nejen vřelé povídání plné humoru a historek, z nichž mnohé byly dosud nevyřčeny, ale i zamyšlení nad životem. Tato kniha je zcela odlišná od všeho, co jste o Josefu Dvořákovi četli, a přináší kopec lehké nadsázky i upřímnosti z celoživotní cesty člověka, který zasvětil svůj život humoru, divadlu, televizi, filmu, tvorbě pro děti a zejména nespoutanému, kreativně-bláznivému autorskému herectví. Přijměte pozvání na kafe s Pepou Dvořákem a nechte se pobavit či oslovit názory zajímavé osobnosti, která má co říct.


...s Josefem Dvořákem 266 CZK Nov ... kreativně-bláznivému autorskému herectví ... Na kafi s Josefem Dvořákem | www.prahamestoliteratury.cz ... . Přijměte pozvání na kafe s Pepou Dvořákem a nechte se pobavit či oslovit názory zajímavé osobnosti, která má co říct. MOJE KNIHOVNY. Přidat do nákupního seznamu » ... S úsměvem lze poslouchat excelentního vypravěče, který s věkem zraje jako víno, v jeho očích stále nepohaslo ono mladistvé jiskření a k jeho laskavému humoru jen přibylo více životní moudrosti. Sešli jsme se symbolicky u šálku dobré kávy, protože vaše zatím posledn ... „Na kafi s Josefem Dvořákem" můžete být o dovolené i vy ... ... . Sešli jsme se symbolicky u šálku dobré kávy, protože vaše zatím poslední knížka nese název Na kafi s Josefem Dvořákem. Na kafi s Josefem Dvořákem Autor: Dvořák, Josef a Matějček, Petr Nakladatel: AOS Publishing EAN: 9788087624722 ISBN: 978-80-87624-72-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 255 stran, česky Rozměry: 15,7 × 21,8 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Na kafi s J...SOUVISEJÍCÍ KNIHY