Pravidla touhy

Pravidla touhy - Rachel van Dyken | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Rachel van Dyken
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pravidla touhy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pravidla touhy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rachel van Dyken. Číst Pravidla touhy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pravidlo dohazovačů č. 2: Nikdy mu nedávej najevo, jak moc ho chceš.Lex nenávidí Gabi. Gabi nenávidí Lexe. A teď spolu musejí přežít několik týdnů. Lex má Gabi naučit, jak se stát novou dohazovačkou, a pak už od ní bude mít pokoj. Jenže teď když spolu musí pracovat, hádají se pořád častěji… a ještě víc to mezi nimi jiskří. Lex sám netuší, jestli by ji radši uškrtil, nebo si to s ní rozdal na nejbližším stole. Gabi má ovšem tajemství, které skrývá nejenom před svým nejlepším kamarádem Ianem, ale i před svým úhlavním nepřítelem Lexem. Brzy však pochopí, že Lex není takový zmetek, za jakého ho vždycky považovala… a začíná pro ni znamenat mnohem víc.


...avidla touhy Přidat komentář. Myška43 ... Pravidla touhy by Rachel Van Dyken - Books on Google Play ... . 4 20. dubna. Pro mě opět skvělý díl. Co se škádlívá,rádo se mívá. ... E-kniha: Pravidla touhy - Rachel Van Dyken. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Pravidlo dohazovačů č. 2: Nikdy ... Pravidla touhy - Rachel Van Dyken od 186 Kč - Heureka.cz ... . ... Pravidlo dohazovačů č. 2: Nikdy mu nedávej najevo, jak moc ho chceš. Lex nenávidí Gabi. Gabi nenávidí Lexe. A teď spolu musejí přežít několik týdnů. Lex má Gabi naučit, jak se stát novou dohazovačkou, a pak už od ní bude mít pokoj. Jenž...SOUVISEJÍCÍ KNIHY