Ptačí budka lidí

Ptačí budka lidí - Bedřich Stehno | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Bedřich Stehno
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ptačí budka lidí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ptačí budka lidí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bedřich Stehno. Číst Ptačí budka lidí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha povídek z pera středočeského básníka (laureáta Ceny Františka Hrubína za rok 2017) a prozaika. V doslovu k této nové povídkové knize Bedřicha Stehna se píše: Čtěte pomalu, čtěte velmi pomalu, čtěte pozorně – povídky Bedřicha Stehna si o to říkají. Hluboký prožitek vám bude odměnou. Možná si při něm i vy vzpomenete na lidi, kteří prošli vaším životem, zase z něj odešli, ale zanechali ve vás nesmazatelnou stopu. Stehnovy povídky jsou především o lidech, kteří onu nesmazatelnou stopu v autorovi zanechali. A také jsou o životních záblescích, které mu projasnily oči a mysl.


... a vyvěšování budek je jeden z nejznámějších a nejrozšířenějších způsobů, jak lidé pomáhají ptákům ... Ptačí budka lidí - Jan Dvořák,Bedřich Stehno | Knihy Dobrovský ... . Když se ve vámi vyvěšené budce vylíhnou třeba malé sýkory nebo brhlíci, radost jistě vyváží tu trochu námahy, která je potřebná k vyrobení a vyvěšení nové budky a její pravidelné údržbě. Nezanedbatelné množství našich ptačích druhů ... Každý ptačí druh sice více či méně preferuje určitou výšku dutiny nad zemí, v praxi však ale osídlí i budky umístěné v jiných výškách. Nejčastěji používanou výškou pro drobné pěvce jsou cca 2-3 m (1-5 m). V místech, kde je velký pohyb lidí a ... Ptačí budky - webzdarma ... . Nejčastěji používanou výškou pro drobné pěvce jsou cca 2-3 m (1-5 m). V místech, kde je velký pohyb lidí a hrozí vyrušování ptáků, dáváme budky spíše výš. Ptačí budka pro špačka . Dno ptačí budky pro špačka by mělo mít rozměry nejméně 15 x 15 cm, výšku nejméně 30 cm, oválný vle...SOUVISEJÍCÍ KNIHY