Skutečné životy hrdinů

Skutečné životy hrdinů - Nicolas Carreau | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Nicolas Carreau
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Skutečné životy hrdinů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Skutečné životy hrdinů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nicolas Carreau. Číst Skutečné životy hrdinů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jak Arthur Conan Doyle přišel na Sherlocka Holmese? Mohl vůbec existovat tak neuvěřitelný člověk jako Arsene Lupin? Byl skutečný Dracula tak hrůzostrašný jako jeho románový dvojník? Když nás autoři vtahují do nejbláznivějších dobrodružství, je jejich představivost bezbřehá. Kam ale na své nápady chodí? Dobrodružství Robinsona Crusoea se údajně nápadně podobají trampotám muže jménem Alexander Selkirk. Alexandre Dumas se prý hodně zajímal o osudy jistého Françoise Picauda, jenž byl nespravedlivě uvězněn na základě smyšleného udání a byl pevně rozhodnut, že se pomstí – stejně jako hrabě Monte Cristo… Ať je to d’Artagnan nebo Maigret, James Bond nebo Tarzan, všechny tyto skoro mytické hrdiny pojí to, že mají předobraz ve skutečných osobách. Nicolas Carreau po nich pátrá a čtenářům pak představuje příběhy snad ještě románovější, než jsou ty knižní. Realita soupeří s fikcí a těžko říct, která je barvitější, která je bláznivější, která je neskutečnější.


...né životy hrdinů Autor: Carreau, Nicolas Nakladatel: Argo EAN: 9788025728338 ISBN: 978-80-257-2833-8 Originál: La Vraie Vie des Héros Překlad: Beguivinová, Helena Popis: 1× kniha, vázaná, 232 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Skutečné životy hrdinů | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . vydání) Skutečné životy hrdinů kniha od: Nicolas Carreau. 71 % 18 hodnocení ... Skutečné životy hrdinů. Nicolas Carreau; rok vydání - 2019. Koupit v Kosmasu Doporučená cena je 278 K č. Jak Arthur Conan Doyle přišel na Sherlocka Holmese? ... Kniha Skutečné životy hrdinů přináší náhled do tajemství hned 13 literárních skvostů - Draculy, Tří mušketýrů, Života a zvláštníc ... Skutečné životy hrdinů - Nicolas Carreau | KOSMAS.cz ... ... . Koupit v Kosmasu Doporučená cena je 278 K č. Jak Arthur Conan Doyle přišel na Sherlocka Holmese? ... Kniha Skutečné životy hrdinů přináší náhled do tajemství hned 13 literárních skvostů - Draculy, Tří mušketýrů, Života a zvláštních podivných dobrodružství Robinsona Cr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY