Ztracené dopisy

Ztracené dopisy - Sarah Mitchellová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Sarah Mitchellová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ztracené dopisy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ztracené dopisy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sarah Mitchellová. Číst Ztracené dopisy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Co když milovanou osobu ochráníte jen tehdy, když ji už nikdy v životě neuvidíte? Když Martin milovaný otec zemře, zanechá po sobě jen záhadné dopisy, které psal Angličance Catkins, a zmínku o domečku na pláži v anglickém přímořském městečku. Marta je v Kanadě, kde žije, ve složité životní situaci. Proto se rozhodne odcestovat do Anglie zjistit víc o minulosti své rodiny a odhalit, kdo byla otcova tajná přítelkyně. Postupně díky dopisům proniká do příběhu, který se udál v Norfolku za druhé světové války. Sylviin manžel Howard bojuje ve válce, Sylvie se pokouší sama vychovávat jejich dvě děti. Jediné útočiště nachází v chatce na pláži ve Wellsu a v kamarádství s Connii, kterou tam potkala. Mezi oběma ženami se vytváří přátelství na celý život a Sylvie Connii prozradí tajemství, se kterým se nikdy nikomu nesvěřila. O tajném milenci a o dítěti. Válka přinášela i bolestivá rozhodnutí. Slib, který si ženy dají, přetrvá roky. Může obrátit Martin život úplně naruby.


...Ztracené dopisy Přidat komentář. Eeli ... Milan Kundera - Ztracené dopisy | Čtenářský deník | Český ... ... . 3 28. dubna. Milý, leč průměrný příběh, v němž se proplétá minulá doba s přítomností a válkou podmíněné osudy hrdinů ovlivňujíci životy současné. ... Vykradené dopisy, ztracené zásilky, pozdní doručení. Na redakci TN.cz se obrátili lidé nespokojení se službami České pošty a podělili se o své příběhy. Máme málo lidí, hájí se pošta. Hledáte Ztracené dopisy od Sarah Mitc ... Ztracené dopisy - Mitchell, Sarah - Megaknihy.cz ... . Hledáte Ztracené dopisy od Sarah Mitchellová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Ztracené dopisy 4.5. 3 recenze ; Co když milovanou osobu ochráníte jen tehdy, když ji už nikdy v životě neuvidíte? Když Martin milovaný otec zemře, zanechá po sobě jen zá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY