Funkční poruchy kloubů končetin: Diagnostika a léčba

Funkční poruchy kloubů končetin: Diagnostika a léčba - Eva Rychlíková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Eva Rychlíková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Funkční poruchy kloubů končetin: Diagnostika a léčba.pdf


Chcete si knihu přečíst?Funkční poruchy kloubů končetin: Diagnostika a léčba ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Rychlíková. Číst Funkční poruchy kloubů končetin: Diagnostika a léčba Online je nyní tak snadné!

POPIS


Po téměř 17 letech vychází doplněné vydání úspěšné publikace, věnující se častým potížím – bolestem kloubů způsobeným funkčními poruchami. Dochází k omezení vzájemné pohyblivosti kloubních plošek bez patomorfologických změn.Z knihy čtenář získá nejprve všeobecný přehled o vzniku funkčních poruch. Dále autorka popisuje správné klinické vyšetření kloubu, zásady funkčního vyšetření kloubu a specifika léčení obtíží. V dalších částech publikace je velmi podrobně popsáno vyšetřování kloubů horní a dolní končetiny a také léčebné zákroky. Čtenář zde najde i upozornění na nejčastější chyby jak při vyšetření, tak u jednotlivých léčebných postupů. V závěru je v klinické části uvedena klinická symptomatologie funkčních poruch, včetně jejich diagnostiky a léčení. Kniha je bohatě obrazově dokumentována – obsahuje na 220 fotografií, schémat a kreseb.


... poruchy kloubů končetin : diagnostika a léčba ... Funkční poruchy kloubů končetin — diagnostika a léčba, 2 ... ... .Edited by Eva Rychlíková. 1. vyd. Praha: Grada, 2002. 256 s. ISBN 8024702371. Other formats: BibTeX ... Funkční poruchy kloubů končetin Doplněné a aktualizované vydání úspěšné a žádané publikace zaměřené na bolesti kloubů způsobené funkčními poruchami. Knihu ocení zejména ortopedi, neurologové,... Funkční poruchy . kloubů končetin. 2., doplněné vydání. diagnostika a léčba. G ... Funkční poruchy kloubů končetin - Eva Rychlíková | KOSMAS ... ... . 2., doplněné vydání. diagnostika a léčba. Grada Publishing. Eva Rychlíková. Funkční poruchy . kloubů končetin. 2., doplněné vydání. diagnostika a léčba. Upozornění pro čtenáře a uživatele této knihy. Všechna práva vyhrazena. Žádná část této ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY