Jak to žije - Traktor: Tlač, táhni, posouvej

Jak to žije - Traktor: Tlač, táhni, posouvej - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak to žije - Traktor: Tlač, táhni, posouvej.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak to žije - Traktor: Tlač, táhni, posouvej ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Jak to žije - Traktor: Tlač, táhni, posouvej Online je nyní tak snadné!

POPIS


Traktor je náš superhrdina – umí tolik všelijakých věcí! Ale kde je? Tamhle! Už ho vidíš? Na poli seje semínka. A když z nich vyrostou rostliny, tak je zalévá. Umí i vázat slámu a zeleninu doveze až na trh. Není nic, co by traktor nesvedl! Toto veršované leporelo je určeno dětem od jednoho roku. Má pevné stránky s posuvnými a otočnými prvky, a tak si dítě při prohlížení knížky současně procvičí jemnou motoriku – může na jednotlivých stránkách posouvat, tahat, otáčet. Objeví nové věci a můžete si o nich společně povídat. Tak honem, na poli je sice práce, ale taky spousta zábavy – pojď se na všechno podívat!


...ije - Traktor Nakladatel: Svojtka & Co. EAN: 9788025625460 ISBN: 978-80-256-2546- Originál: Busy Tractor Překlad: Vyskočil, Josef Ilustrace: Meredith, Samantha Popis: 1× kniha, lepená, 8 stran, česky Rozměry: 18 × 18 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Kniha: Jak to žije na hřišti | Knihy.ABZ.cz ... . vydání) Kniha - autor Matěj Lipavský, 100 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Autor (nar. 1985) vystudoval AVU v Praze (ateliér J. Sopka), je spoluautore Svázat slámu do balíků? Silák traktor to má vmžiku. Kde jsou koťata? A kolik je tu čuníků? Na statku žije spousta zvířátek. Kdo se ukrývá ve stodole a kdo je na louce? Prohlížej si stránky, pohybuj obrázky a uvidíš, jak to žije na statku. Toto veršované leporelo je určeno dětem ... Edice "Tlač, táhni, posouvej" | Dumknihy.cz - knihy po ... ... . Kde jsou koťata? A kolik je tu čuníků? Na statku žije spousta zvířátek. Kdo se ukrývá ve stodole a kdo je na louce? Prohlížej si stránky, pohybuj obrázky a uvidíš, jak to žije na statku. Toto veršované leporelo je určeno dětem od jednoho roku. Všechny informace o produktu Kniha J...SOUVISEJÍCÍ KNIHY