Spis Vaterland

Spis Vaterland - Volker Kutscher | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Volker Kutscher
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Spis Vaterland.pdf


Chcete si knihu přečíst?Spis Vaterland ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Volker Kutscher. Číst Spis Vaterland Online je nyní tak snadné!

POPIS


Červenec 1932, berlínská policie stojí před záhadou: v nákladním výtahu v „Domě Vaterland“, legendárním chrámu zábavy na Postupimském náměstí, leží mrtvý muž. Vše nasvědčuje tomu, že se utopil. Komisař Gereon Rath nemá z nového případu velkou radost, má dost nepříjemností už tak. Jeho vyšetřování s cílem dopadnout neznámého nájemného vraha se už celé týdny nehýbá z místa. A to, že jeho velká láska Charlotte „Charly“ Ritterová se vrací z ročního studijního pobytu v Paříži a nastupuje jako komisařka čekatelka na Alex – na oddělení vražd, celou situaci zrovna neusnadňuje. Zdá se, že mrtvý muž z Postupimského náměstí je jednou z obětí série vražd, jejichž stopy vedou daleko, až někam k polským hranicím. Tady se Rath setkává s mlčenlivými východními Prušáky, nelegálně pálenou kořalkou a se záludnostmi tamní přírody. Odpor proti vyšetřovateli z Berlína vzroste ve chvíli, kdy narazí na dlouho střežené tajemství.


...ejlevnější nabídky Spis Vaterland - Volker Kutscher ... Google News - Health - Latest ... . ShopRoku 2019 Finalista . Hodnocení: 4.7 hvězdičky z 5. 106137 recenzí. Spis Vaterlnad - Kutscher, Volker . skladem. 335 Kč ... SS Vaterland, a 54,282 gross ton passenger liner, was built by Blohm & Voss at Hamburg, Germany, as the second of a trio of very large ships of Imperator class for the Hamburg-America Line's trans-Atlantic route. She was launched 3 April 1913 and was the largest pas ... Spis Vaterland - Volker Kutscher | Knihy Dobrovský ... . She was launched 3 April 1913 and was the largest passenger ship in the world upon her completion, superseding SS Imperator, but later being superseded in turn by the last ship of ... Spis Vaterland. Volker Kutscher. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 2 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Poslední kusy lze odebrat pouze na vybraných prodejnách Doručení Doručení domů není možné ... Čtěte ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY