Tři vraždy a král

Tři vraždy a král - Daniela Fischerová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Daniela Fischerová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tři vraždy a král.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tři vraždy a král ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniela Fischerová. Číst Tři vraždy a král Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tři detektivní novely klasického typu — To nejlepší nás ještě čeká, Panenka vúdú a Blbec ve skříni — bez kriminalistů a bez vědeckých metod, záhady vyluštěné všímavostí a zdravým rozumem. Amatérští pátrači Medard a Kristinka jsou už v těch nejlepších letech. Oba se dobře vyznají v lidech a chodí s očima otevřenýma. Každá ze tří vražd se odehraje v uzavřeném prostředí a s malým počtem osob. Prostor nelze opustit a všichni vědí, že jeden z přítomných je vrah.


...i vraždy a král Přidat komentář. Tevik ... Dáma a Král - Tři odstíny smrti (S04E01) (epizoda) (2019 ... ... . 1 20. dubna. Milé překvapení, pěkně napsané, tři krátké případy, zajímavé rozluštění, líbila se mi i nadsázka. ... Tři vraždy a král Autor: Fischerová, Daniela Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020425539 ISBN: 978-80-204-2553-9 Popis: 1× kniha, vázaná, 220 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2012 Tři vraždy a král. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategor ... Daniela Fischerová - Tři vraždy a král | Levné knihy ... . Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Smutné. Kdo četl Agathu Christie, tak ví, o čem mluvím. 13.08.2013 Milan T. Mastný ... Hledáte Tři vraždy a král od Daniela Fischerová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Všechny informace...SOUVISEJÍCÍ KNIHY