100 osvědčených stavebních detailů: Klempířství a pokrývačství

100 osvědčených stavebních detailů: Klempířství a pokrývačství - Jiří Langner, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Langner,
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
100 osvědčených stavebních detailů: Klempířství a pokrývačství.pdf


Chcete si knihu přečíst?100 osvědčených stavebních detailů: Klempířství a pokrývačství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Langner,. Číst 100 osvědčených stavebních detailů: Klempířství a pokrývačství Online je nyní tak snadné!

POPIS


V pořadí čtvrtá publikace ediční řady 100 osvědčených stavebníchdetailů se věnuje dnes už téměř zapomenutým řemeslům klempířství a pokrývačství. Autoři ke svým komentářům použili obrázky z knih 19. a 20. století, ale prostor dostaly i novodobé materiály. Čtenář se zde seznámí se základními tvary střech, klempířským a pokrývačským nářadím, jednotlivými druhy krytin, s okapy a veškerými doplňky pro jejich osazení, vikýři, střešními hřebeny a nárožími. Veškeré detaily jsou doplněny krátkým zasvěceným komentářem, případně popisem postupu při provádění konkrétního detailu. Kniha poskytuje základní informace všem zájemcům o tato řemesla a své si zde najdou nejen laici, ale i učni a zkušení praktici.


...í čtvrtá publikace ediční řady 100 osvědčených stavebních detailů se věnuje dnes už téměř zapomenutým řemeslům klempířství a pokrývačství ... 100 osvědčených stavebních detailů Klempířství a pokrývačství ... . Autoři ke svým komentářům použili obrázky z knih 19. a 20. století, ale prostor dostaly i novodobé materiály. Title: 100 osvědčených stavebních detailů klempířství a pokrývačství - Bohumil Štumpa epub fb2 PDF Created Date: 1/22/2018 7:58:46 AM V pořadí čtvrtá publikace ediční řady 100 osvědčených stavebních detailů se věnuje dnes už téměř zapomenutým řemeslům klempířství a pokrývačství. Autoři ke svým komentářům použili obrázky z kn ... 100 osvědčených stavebních detailů Klempířství a pokrývačství ... . Autoři ke svým komentářům použili obrázky z kn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY