O nebi a zemi aneb Meteorologické pohádky

O nebi a zemi aneb Meteorologické pohádky - Ludmila Bakonyi Selingerová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ludmila Bakonyi Selingerová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
O nebi a zemi aneb Meteorologické pohádky.pdf


Chcete si knihu přečíst?O nebi a zemi aneb Meteorologické pohádky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ludmila Bakonyi Selingerová. Číst O nebi a zemi aneb Meteorologické pohádky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Výjimečné spojení pohádek a poznatků o nebeských jevech.Jak vlastně vzniká duha? Proč zapadá slunce? Jak drží mraky na obloze? Také máte doma malého zvědavce, který rád zkoumá vše, co nás obklopuje? Otevřete si tuto knihu a vydejte se spolu až ke hvězdám. Děti si hravou formou osvojí základní informace o meteorologických jevech kolem sebe, dozví se mnoho zajímavostí a dostanou tak pobídku k vlastnímu pozorování a experimentům.


...Bakonyi Selingerová. aneb meteorologické pohádky ... E-kniha: O nebi a zemi aneb Meteorologické pohádky | Knihy ... ... . Ilustrace Eliška Andělová. 3450 POINTA_kniha_Selingerova-O nebi a Zemi_BLOK_03_2019.indd 3 O nebi a zemi aneb Meteorologické pohádky Autor: Selingerová, Ludmila Bakonyi Nakladatel: Pointa EAN: 9788090750500 ISBN: 978-80-907-5050- Ilustrace: Andělová, Eliška Popis: 1× kniha, vázaná, 96 stran, česky Rozměry: 15,5 × 21,2 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Zábavná i poučná sbírka pohádek O ... UKÁZKA •— O nebi a zemi aneb meteorologické pohádky ... . vydání) Zábavná i poučná sbírka pohádek O nebi a zemi aneb Meteorologické pohádky je určená všem zvědavým školákům i předškolákům, kteří nemají strach zabloudit společně s knížkou mezi sněhové vločky, oblaka a nebo ještě výše - ke hvězdám. Ocení ji všichni rodiče, hlidačky nebo učitelky. Najdou v ní totiž výbornou pomůcku, jak dětem bezbolestně...SOUVISEJÍCÍ KNIHY