Pohřbená oběť

Pohřbená oběť - John Sandford | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
John Sandford
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohřbená oběť.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pohřbená oběť ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Sandford. Číst Pohřbená oběť Online je nyní tak snadné!

POPIS


Při bourání bloku domů na okraji Minneapolisu dojde k hrůznému nálezu: v základech jednoho starého domu objeví dělníci těla dvou děvčátek, zabalená do průhledné fólie. Vypadá to, že obě mrtvé tady byly hodně dlouho. Lucas Davenport ví přesně, kdy byly dívenky uloženy do tajného hrobu. V roce 1985 byl Lucas mladým policistou-pochůzkářem. Jako bývalý reprezentant univerzity v úspěšném hokejovém týmu byl velmi neohrožený a jeho rozhodnost a pracovní nasazení mu zajistily povýšení na vyšetřovatele a účast na pátrání v případu dvou unesených holčiček. Dívky se však najít nepodařilo a případ byl uzavřen. Těla byla nalezena až nyní a Lucas začíná znovu pátrat po únosci a vrahovi. Čím hlouběji se do případu dostává, tím jasnější je mu jedna věc: nebyla pohřbena jen těla, ale také pravda.


...oupit eknihu. Při bourání bloku domů na okraji Minneapolisu dojde k hrůznému nálezu: v základech jednoho starého domu objeví dělníci těla dvou děvčátek, zabalená do průhledné fólie ... tv program TV Barrandov 29.04.2020 22:50 Pohřbeni za domem ... ... . Pohřbená oběť Autor: Sandford, John Nakladatel: BB art EAN: 9788074610974 ISBN: 978-80-7461-097-4 Originál: Buried Prey Překlad: Palová, Irena Popis: 1× kniha, vázaná, 304 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2012 (1. vydání) Pohřbená oběť. John Sandford. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.4 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Při bourání bloku domů na o ... John Sandford | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . vydání) Pohřbená oběť. John Sandford. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.4 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Při bourání bloku domů na okraji Minneapolisu dojde k hrůznému nálezu: v základech jednoho starého domu objeví dělníci těla dvou děvčátek, zabalená...SOUVISEJÍCÍ KNIHY