Programujeme pro Android

Programujeme pro Android - Miroslav Ujbányai, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Ujbányai,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Programujeme pro Android.pdf


Chcete si knihu přečíst?Programujeme pro Android ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Ujbányai,. Číst Programujeme pro Android Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhé vydání úspěšné knihy přináší navíc sekci popisující kompletní vývoj funkční aplikace, ve které si čtenář vyzkouší většinu probíraných témat a může si tak danou problematiku osahat a vyzkoušet. Dále přibyl popis přípravy aplikace pro publikaci v Android marketu a celý proces. Čtenář tedy bude moci na základě získaných znalostí svoji aplikaci zpeněžit. Dalšími rozšířeními jsou tipy a triky pro vývoj mobilní aplikace pro Android, například umístění Google reklamy, lokalizace aplikace do více jazykových mutací, atd. I když se jedná o jeden z nejmladších operačních systémů, jeho oblíbenost vzrůstá neuvěřitelným tempem. Je to operační systém velmi rychlý a stabilní. Android market je nabitý k prasknutí aplikacemi všeho druhu a zdrojový kód Androidu je volně dostupný a šířený jako open source. Vzhledem k rozšířenosti a obrovskému růstu popularity tohoto OS, roste poptávka po kvalitním programovém vybavení a tím pádem jsou programátoři vzdělaní v této oblasti čím dál více žádaní.


... balíček je Java Development Kit (JDK), ten je určený pro vývojáře ... Programujeme hry pro Android 4 - J.F. DiMarzio od 323 Kč ... ... . Pokud někdo má strach z přechodu na jazyk Java, není k tomu vůbec důvod. Před tím, než jsem se začal věnovat vývoji pro Android jsem měl tu čest pouze s C++ a C#. Přechod na Javu je tak nenápadný, že si ani nevšimnete, že píšete v jiném jazyce. 16 Programujeme pro Android. 1. 2 .1 Z a č í n á m e Vše začalo založením společnosti Android, Inc. v roce 2003 v Palo Alto v Kalifornii v USA. Zakladateli se stali Andy Ru ... Java Programujeme profesionálně - Root.cz ... . v roce 2003 v Palo Alto v Kalifornii v USA. Zakladateli se stali Andy Rubin, Rich Miner, Nick Sears a Chris White. Společnost začala vyvíjet aplikace pro mobilní zařízení. 1.2.2 Google a mobilní zařízení V srpnu 2005 došlo k ... Video: Nexus 7 2012 - 1 GB RAM - quad core (4 jádra) - Android 5.1.1/4.4.3/6.0 - Custom TWRP Multiboot recovery - Paranoid Android ROM - CPU Model...SOUVISEJÍCÍ KNIHY