Bez motoru do Peru

Bez motoru do Peru - Petr Macourek | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Macourek
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bez motoru do Peru.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bez motoru do Peru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Macourek. Číst Bez motoru do Peru Online je nyní tak snadné!

POPIS


Cestovatel Petr Macourek se po okouzlující plavbě Atlantikem vydává na kole Jižní Amerikou. Na dvě noci se ocitá u hledaného teroristy, jinde přespí u muzikanta omývajícího se ve své moči, snažícího se podivným rituálem zachránit život svému otci a na závěr své jízdy Kolumbií dokonce zažívá nedaleko od sebe i dva útoky levicové organizace FARC. Dobrých lidí je však v Jižní Americe mnohonásobně více, a tak pozitivní zážitky převažují. Až na výjimky se setkává s vlídností a vřelostí obyvatel. Často je mu podána pomocná ruka, což dokresluje fakt, že za ubytování utratil za jedenáct týdnů pouhé dva dolary. Přes Venezuelu, Kolumbii a Ekvádor dojíždí do Peru a ocitá se u Pacifiku. Tam svádí zoufalý boj se sebou samým. Co dál? Jet za ženskou svých snů do peruánské džungle, nebo pokračovat v cestě Bez motoru kolem světa? Jak to rozhodnout?


...dce „Peru bez cestovky". Dovolená na vlastní pěst, zajímavosti a praktické informace k cestám do Peru ... Vždycky můžeš stopnout ještě horší plachetnici. Bez motoru ... ... . Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Bez motoru do Peru. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Bez motoru do Peru. MACOUREK Petr. Info: Macourek Petr, 2019 (1.) - váz., 160 str. EAN: 9788027059195 ISBN: 978-80-270-5919-5. Přes Venezuelu, Kolumbii a Ekvádor dojíždí do Peru a ocitá se u Pacifiku. Tam svádí zoufalý boj se sebou samým. Co dál? Jet za ženskou svých snů do peruánské džungle, neb ... Kniha Bez motoru do Peru - Petr Macourek | knizniklub.cz ... . Tam svádí zoufalý boj se sebou samým. Co dál? Jet za ženskou svých snů do peruánské džungle, nebo pokračovat v cestě Bez motoru kolem světa? Jak to rozhodnout? Bez motoru do Peru 2019; Jižní Amerikou nejen na motocyklu I. 2010; Jižní Amerikou nejen na motocyklu II. 2013; Bez mo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY